Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok olyan prostit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan prostit, akit le lehet vizelni? Negatív kommenteket nem kérek.

Figyelt kérdés

2019. dec. 7. 22:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%

Tehát frigidség ha nem tudom elfogadni hogy lehugyozol egy nőt?


Az ilyen deviáns elmebetegeknek kéne 25 év kényszermunkatábor Szibáriában. Majd meglátjuk utána mit kezdenének magukkal.

2019. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Jókat röhógtem azokon, akik másodjára sem fogták fól, nem kérek negatív kommentet, értemező szótárat nekik!

Am. nem érdekel senki nyomora, az, hogy hogyan ítél el. Ha nem tetszik, minek olvassa, meg foglalkozik vele?

Ha meg tényleg érdekli, tudhatná, nem oly ritka ez.

A világ átlagos elmebetegségi szintje ennél magasabb, pl. mi mindent használtok a Föld rovására, amin éltek, stb., stb.

Hosszú és mem ide tartozik.

Aki próbált segíteni, köszi. Akinek ez nem fekszik, pályázzon el, mert megzavarom a nyugalmat :)

A rosszlányokon csak olyan van, aki adja, olyat nem találtam, aki kapja. Esetleg a linket köszi, ha Ti igen. :)

2020. jan. 17. 00:11
 13/15 A kérdező kommentje:
Bocs, pár dolgot elütöttem, tudom, mielőtt ezen is agonizálna vki. Bár, ha érdemi válasz helyett csak ennyire futja...
2020. jan. 17. 00:16
 14/15 anonim ***** válasza:
17%

Remélem egyszer téged is lehugyoz valami tinigyerek, ha csövesként alszol a sikátorban.


Legjobb lenne ha a lány stricije aki egyben a kanja is... meggondolja a dolgot. Beront és pár ütéssel szilánkosra töri az arccsontodat... miközben magadalá pisálsz, mint egy kivert kutya.


Majd a ruháid nélkül kivágnak az utcára, és összetöpörödött pö...ccsel kell hazakullognod édésanyád szuterén pincelakásába a szobádba.


Remélem így lesz.

2020. jan. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Te minek reagálsz, ha alapvető dolgokat nem értesz abból, amit kiírok?

A hozzászólásodból látszik, hogy szadista vagy és úgy kívánod a vesztemet, hogy semmit nem tettem ellened.

Pont ezt nem akartam, hogy ilyeneket trollkodjatok ide.

Aki szerint ez a téma beteg, nèzelődjön másfele.

Ennyi.

Tényleg ennyi, mert ezzel lezártam a témàt tőlem azt írtok, amit akartok, el se olvasom.

2020. jan. 30. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!