Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lassan már fél éve együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barby12345678 kérdése:

Lassan már fél éve együtt vagyok egy lánnyal, és én is lány vagyok. Nem igazán tudom hogy érjek hozzá, hisz nem vagyok fiú. Félek hogy rosszul csinálok valamit. A negatív kommenteket elkerülném ha lehet, ne fárasszatok. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzéssel. Próbálj kapcsolódni rá, legyetek egy hangulatban, próbáljátok érezni egymást, és minden mennyei lesz.
2019. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Elvileg a fiúk mégúgyse tudják, de azért rá szoktak jönni.
2019. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
engedd at magad a vagyaidnak. ha tenyleg vonzodsz hozza szexualisan akkor tudod mir szeretnel vele csinalni. na azt kezdd el, es ha neki nem jon be majd szol, nem fogja leharapni a fejed. egyebkent is kell egy kis gyakorlas, nyalni sem lehet elsoee tokeletesen. kozben kommunikaljatok, hogyan tetszik neki stb. te egyebkent is elonyben vagy, mivel neked is puncid van. de akar lehetsz te is a szubmusszivebb fel es hagyhatod, hogy o tapizzon, izgasson teged. aztan forditva. :)
2019. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Írjátok még az izgalmas dolgokat "Barbynak" vagy inkább Barninak..?

Rá szeretne rántani ma este:) De kajáljátok csak be a hülye kérdését:D

Tipp: ha bejelölöd, hogy kiírja a neved, attól még nem lesz hitelesebb, hogy lány írta ki.

Ja bocs, negatív voltam.. ignoráld nyugodtan a hozzászólásom.

2019. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ami neked jól esne, valószínűleg neki is, nem? :)
2019. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy együtt vagy vele, ha még hozzá sem értél?
2020. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!