Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen az barátnő? Negatív-b...

Az ilyen az barátnő? Negatív-bunkó kommenteket nem kérnék! Normális válasz érdekelne .

Figyelt kérdés

Én voltam mindig a korrekt,a normális vele, segítettem neki ha kellett.Terhes lett, lett egy kislánya aki most 3 éves.Kozmetikus vagyok nem kértem tőle soha-soha pénzt ha csináltam neki pillákat,oda adtam neki a márkás ruháimat,mert kicsit sajnáltam (nem húztam már),nem kellettek.Bele szólt-irányítani akarta az utóbbi időben dolgaimat mit miért ,hogyan csináljam, csinálok,mindenért meg szólt ,hogy ezt nem így kéne nem azt,ez még semmi,erre azt kapom tőle ,hogy én hogy beszéltem vele meg én vagyok a nem normális és kötöszködök vele?

Ezt miért? De ő egy vállalkozást nem tud felmutatni, nem rég kezdett el dolgozni .Miért viselkedett így ?26L


2018. nov. 14. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerem a konkrét okot, hogy mégis mibe szól bele, nem tudok véleményt mondani. A munkádba, magánéletedbe? Az is lehet, hogy kivülről mashogy látja a dolgokat, és csak segíteni akart, de rosszul adta elő. Nem biztos, hogy nem ért a vállalkozáshoz, attól még, hogy neki nincs.
2018. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Minden apróságba belekötött,én sem szóltam bele soha,hogy nevelje a gyerekét.

Segíteni szerintem nem így kéne,hogy majd ő csinálja helyettem ! Tessék ?

És még ő tiltott le engem ?

2018. nov. 14. 15:59
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Hisztin kívül semmi értelmeset nem tudsz mondani?

Mert akkor k#rva fölösleges a kérdés.


(Milyen érdekes, hogy amelyik kérdésben szerepel a "bunkó válaszokat nem kérek", az mindig egy ritka ostoba kérdés lesz...)

2018. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Még évekkel ezelőtt írtam ki egy kérdést és elég durva hozzászólásokat kaptam csak.

Ezért írtam csak oda .

Tényleg egy normális választ szeretnék kapni ara a kérdésre amit ki írtam .

2018. nov. 14. 16:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt akartam írni. Megint semmit nem írsz, ami konkrétum, csak picsogsz. Így a 16 évesek viselkednek.
2018. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor linkeld be azt a kérdést.
2018. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Negatív kommentet nem kérsz. Megértem. Dühös vagy. Viszont hidd el mi ebben nem sokat tudunk segíteni. Ha ilyeneket mond a barátnőd és előtte nem volt ilyen, az probléma. Maguktól nem változnak az emberek. Ha csak nem érte valami trauma ötletem sincs miért viselkedhet így. De nem kell hisztizni. Azt teheted, hogy leülsz vele és megbeszéled a dolgokat. Megmondod, hogy régóta barátok vagytok és át kellene beszélni a történteket. A végére még annyit mondanék, hogy nem szép dolog senkit sem a munkahelyével sértegetni. Neki ez jutott, hidd el ő sem büszke rá. "Egy vállalkozást nem tud felmutatni", hidd el nem csak azok élhetnek boldogan, anyagi gondok nélkül, akik vállalkozók. Illetve a "kötöszködök", az igazából kötözködöm.
2018. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erre csak akkor lehetne választ adni, ha ismernénk az ő verzióját is. Nyilvánvalóan van indoka a viselkedésére. Így az éremnek csak az egyik oldalát ismerve (azt is csak nagy vonalakban), maximum csak egy visszaigazolást adhatnánk együttérzésből, de az sem lenne normálisabb válasz, mint egy negatív, vagy bunkó megnyilvánulás.
2018. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek,ezt ki kérném magamnak !Mikor ő akarja meg magyarázni ,hogy hogy csinálj hírdetés és hol mert ő szerinte az a jó (marketingen végezem) és miután meg csináltam és neki nem teszett még neki állt feljebb,mert ő nem erre gondolt ! Én viszont igen !

Mikor miden hülye férfi dolgáról tudtam,napi 6 férfival találkozott ,és mikor bármi féle gondja baja volt egyből jött ríni,meg hallgattam ! Akkor is mikor munkát keresett ,én segítettem akkor is neki !

Minden volt barátnőjéről minden mocskot ki tálalt ,amihez nekem szerintem semmi közöm nem volt !

De! szerinem mindenkinél van egy határ !

Az volt nekem a furcsa ,hogy nagyon sokáig nem nagyon maradtak meg mellette a barátnői mert elvileg őt kihasználták.

2018. nov. 14. 16:29
 10/12 anonim ***** válasza:
És most cserébe idegeneket fárasztasz?
2018. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!