Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egy lánnyal, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal, de elég sok partnere volt előttem?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Összejöttem egy 22 éves lánnyal, én 28 vagyok.


Én elég vidéki, monogám életet éltem fiatal koromban, a legtöbb kapcsolatom hosszú volt, leghosszabb 6 év. Összesen volt eddig 4 hosszabb kapcsolatom akikkel le is feküdtem.


Aztán egyik éjszaka beszélgettünk erről, ő mondta, hogy elvesztette már 14 évesen a szüzességét. Volt neki olyan, hogy 2 barátja volt, mert az egyik kapcsolatából már kilépőben volt, de már az újba is belekezdett, igaz ez régi story volt. Viszont őszintén szólva engem eléggé felborzolt kicsit. Olyan sok barátjával nem feküdt le, asszem 5-öt mondott. Viszont nagyon sokat pasizott előttem, mert bevallása szerint is eléggé kapcsolatfüggő és sok olyanja volt, hogy 2-3 hónapokra volt kapcsolata, de a szex részébe elég nehezen megy bele (mert azt mondta azt annyira nem is igényli).


Tudom tiszta lappal indítunk, de őszintén szólva nekem eléggé elvette az egésztől a kedvem. Tudom én egy kicsit konzervatív is vagyok, a szüzességem is 18 évesen vesztettem el, én nem voltam ilyen tomboló típus fiatalon, meg őszintén szólva most sem. Mert el vagyok egyedül is, nem feltétlen keresek párt ha szingli vagyok.


Nektek mi a véleményetek? Nem a mocskolódó kommentekre vagyok kíváncsi, csak kicsit nekem olyan szaga van, hogy na én vagyok idén az 5. palimadár, csak legyen valaki alapon aztán igy nekem elég komolytalannak tűnik most igy.. Bár ő azt mondja, hogy többet érez, mint a korábbiakkal mert azokkal azért volt, hogy ne érezze magát egyedül.


Na nem ragozom, vélemény?


Maradjon a tiszta lap és ne agyaljak a dolgokon vagy a mai fiataloknál ez most már az alap?



2019. dec. 12. 06:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

#10:

Egy kicsit igazad van, de nem lehet így élni!

Ennyi erővel nem szabad az utcára menni, mert bármikor felszaladhat egy autó a járdára, tönkremehet a kocsid vagy a bkv jármű féke és meghalunk, fejünkre esik egy repülő...

Mert bizony ezeknek sokkal nagyobb az esély, mint sem elkapsz valamit.

Nyílván nem azokról beszélek akik tényleg fűvel fával, de ma már egy normális életet élő, partnereit megválogató ember is aránylag sok kapcsolaton esik át a rohanó világ miatt.

2019. dec. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Értem, amit mondasz de azért úgy sem lehet élni, hogy áh nincs sok esély rá, hogy elkapom stb. Ma rengeteg nő és férfi betegszik meg éppen ez miatt, lehet, hogy te elővigyázatos vagy de nem tudhatod, hogy a párod vagy az ő korábbi párjai milyenek voltak... Én mindenkit elküldök tesztre és természetesen magam is alávetem, így biztosan nem adunk át egymásnak semmit és boldog nemi életet élhetünk.
2019. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Látod nekem még az sem kell, rendszeres, bepecsételt véradó vagyok :)
2019. dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!