Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet feldolgozni azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni azt a tényt, hogy soha nem voltam, és soha nem is leszek már az első partnere egy nőnek sem?

Figyelt kérdés
Pontosan tudom, hogy nem mindenkinek hatalmas élmény, de valahogy kimaradt egy emberi mérföldkő az életemből örökre, ami tény mar, mert 20 éves kor alatt frusztrált nagykamasz voltam, ekkor nem jött össze semmi, ekkor lehettem volna első valakinek. 20 évesen vesztettem el, ekkor már harmadik voltam ennek a lánynak elmondása szerint, és 3 nő volt azóta az életemben, és ott se voltam első nyilvánvalóan, amit NEM IS VÁRNÉK EL egy nőtől soha. Egyszerűen ez a tény zavar, hogy első nem lehetek már 30 felett soha, zavar és mar. Hiàba nem is akarnék már első lenni, mert már beteg dolog lenne, ezt az eredményt, emlék lehetőséget már örökre elvesztettem.
2019. nov. 8. 10:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Valahogy csak túléled. Ha meg nem, így jártál
2019. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Sok példa van rá, hogy tinik 40-es pasiknak adják a szuzesseguket szóval messze nem késted még le ezt az élményt
2019. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én valahol örülök neki, hogy nem kellett szűz lánnyal csinálnom

Nem azt mondom, hogy nem lett volna hozzá türelmem, meg minden, csak úgy valahogy így jobb nekem, és tuti, hogy nem rontottam el egy lánynak se az első élményét


persze, jó lehet, meg minden, AMENNYIBEN, a nő képes lekommunikálni, hogy mi jó neki, na de a kérdésedre a válasz: Így jártál, vagy elfogadod, vagy sem.

Azért röhögnék ha emiatt depis lennél

2019. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Akkor a tizennégy-tizenöt évesek között keresgélj, talán összejön.

.

2019. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én közel 5 évig hittem azt, hogy már sosem fogom elvenni egy lánynak sem a szüzességét.


21 évesen veszítettem el, de az első barátnőmnek is már többedik voltam. 25 évesen ismertem meg egy 20 éves szűz lányt és végül sikerült.


Amit mások is írtak igaz, hogy ez még később is megtörténhet, nem tudni mit hoz az élet.

2019. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Miért akarsz mindenáron "szűztörő" lenni? Nem az a fontosabb, hogy szeresd a partnered? Ha választhatnál egy csinos, kedves, jófej lány és egy neked nem szimpatikus de szűz lány között melyiket választanád?
2019. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Na ez az! Mindig a szebb, csinosabb és kedvesebb lányt választottam, és nem érdekelt a szüzessége, mert az előbbieket mindig fontosabbnak találtam. Boldog házasságban élek, így a mérföldkövet örökre elveszítettem, úgy gondolom.


Nem a női oldal fáj, hanem a saját oldal, hogy nem voltam képes 15-20 éves között csajozni, mert gátlásos nyomoronc voltam, ez zavar, ez fáj, hiába nem vagyok már olyan, nem tudom megváltoztatni, ami a múltba bele van vésve.

2019. nov. 8. 11:59
 8/20 A kérdező kommentje:
Azt mondom magamnak, hogy gyermeket nemzeni a leggyönyörűbb és legcsodálatosabb nőnek sokkal nagyobb mérföldkő, mint elvenni a szűzességét. Aki megtette, elvesztette, én viszont megnyertem a szerelmét. Probálok pozitív lenni.
2019. nov. 8. 12:02
 9/20 anonim ***** válasza:

Én sem voltam soha első partner senkinek, brühühühü. :) Komolyra fordítva, ne foglalkozz ilyenekkel, a szüzesség elvétele nem egy mérföldkő, amit minden pasinak meg kell élnie, nehogy már hiányként éld meg!

n36

2019. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

7. Én ugyanezeket érzem/éreztem pontosan, amit te.


Jelenleg 26 éves vagyok és úgymond most élem ki magam illetve fogom még a következő néhány évben. Nagyon bennem van, hogy elszállt felettem a tizenéves korom, miközben a legjobb barátaimat is láttam akár kölcsönös, viszonzott tini szerelmeket átélni, akár össze-vissza kefélni (mindkettő jobb, mint a semmi) 15-16 éves korunktól kezdve.Kb. 14 éves koromtól vágytam a szerelemre, szexre, de csak 21 évesen sikerült először átélni ezeket, mert gátlásos voltam. (Nem a külsőmmel volt baj.)


Te később sem élted ki magad? 20 éves korod és a házasságod között? Azért az segíthet valamennyit, legalábbis nekem is segít, hogy most legalább vannak nők az életemben.

2019. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!