Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek hogy ment kiszeretni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy ment kiszeretni vkiből, akivel sosem volt együtt?

Figyelt kérdés
Beleestem egy srácba, akivel haverok voltunk, de elveszett a lehetőség, aztán barátnője lett.

2019. dec. 12. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyesmi sosem múlik el.

Az segített hogy lett valakim, de még mindig gondolok rá.

Mintha elrontott volna egy életre.

2020. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem het ev utan gyoyszeres terapia segitett.

Azota viszont rajottem, hogy az alkalmi szex 48 ora alatt elmulasztotta az utobbit.

2020. ápr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Á.Zoli ***** válasza:

Idővel enyhülni fog,

Ja, és feltétele, hogy kikerüljön a mindennapjaidból, minden rá emlékeztető dolog. Nem kell kidobni, csak elrakni szem elől.

Ha már túl leszel a nehezén, esetleg új barát keresése, akiben nem az előző tulajdonságait keresed, hanem csak őt magát akarod megismerni...

2020. ápr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
másfél éve volt ugyanez, annyi különbséggel, hogy én megpróbáltam... végül mégse, majd összejött valaki mással. Volt idő amikor azt hittem már túl vagyok rajta. Csak hát megint elkezdtem közelebb kerülni hozzá, és ugyanazt érzem, rájöttem semmi sem változott. Ez van, csak magamat kínzom.
2020. ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sikerült túllépned kérdező?
2020. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!