Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Finoman hogyan adhatnám tudtára?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finoman hogyan adhatnám tudtára?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik. Eleinte semmit nem gondoltam bele, pár hete érzek iránta szexuális vonzalmat is, és eléggé elkezdett érdekelni. Kicsit nehéz mert erős baráti kötelék van köztünk, nagyon jóban vagyunk, kb. mindent tud rólam, és nem tudom hogy hogyan kéne tudtáa adnom hogy szabad a pálya. Nem szeretnék rányomulni, eg szemtől szembe bevallani sem hogy bejön nekem, félek hogy ha nem kölcsönös oda a többéves barátságunk. Hogyan jelezzem hogy tetszik nekem?



19/L


2019. dec. 12. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Ha férfiként vonz, akkor a barátságnak már most vége. Ha finomkodsz, nem fogja venni az adást, vagy bizonytalan lesz, és nyűglődtök majd hetekig. Vagy monndd meg neki, vagy tegyél le róla!
2019. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

hú ez húzós dolog,bár én nem hiszek a fiú-lány közti barátságban,ott az egyik fél van hogy többet akar.

gondolom szoktatok beszélgetni személyesebb dolgokról is,ráterelhetnéd a szót arra hogy gondolt -e úgy kettőtökre. ez nem olyan kérdés amivel kellemetlen helyzetbe hozhatod magad, de talán a válasz neked is tetszeni fog.

2019. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Flörtölj vele és figyeld hogy reagál. :)
2019. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

#2-esnek (mikike777):

"bár én nem hiszek a fiú-lány közti barátságban"


Ezt sokan mondják én mégis úgy vagyok vele, hogyha bemegyek a munkahelyemre és ott beszélgetek az egyik-vagy-másik női munkatársammal, az barátság, hiszen nem szokott leszopni miután befejezi a kommunikációt és én sem nyalom ki. Ergó igenis létezik fiú-lány közötti barátság.


Máskülönben meg igen mókás, hogy a nők szeretik a határozott férfiakat, akik fel merik vállalni, amit éreznek, miközben a nők meg beszariak... :-) ...bár lehet éppen ezért szeretik a határozott férfiakat, mert túdják, hogy ő maguk meg beszariak... :-)

2019. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És azt tudod, hogy a pasinak van e barátnője?
2019. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!