Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy haverom ma beszólt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom ma beszólt, hogy nem borotválom odalenn. Tényleg ennyire alap? F

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 00:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Engem lepontozhatsz kis búzáska, de az semmit nem változtat hogy férfiak nem nézegetik a más farkát.

Nem tudom , ezt érted ???

2019. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%

Fürdeni azért fürdesz?


Persze, hogy alap. 21. század, hahó!

2019. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 he84 ***** válasza:
Eléggé tévedsz 12-es válaszoló. Nem alap soha senkinél se, csak a túlzott média mutat ilyen dolgokat. Csak mert vannak, akik csupaszra szedik, nem azt jelenti, hogy na akkor mindenkinek úgy kell kinéznie, legyen az akár férfi, akár nő. Persze aki könnyen befolyásolható, birka és felszínes, az követi, terjeszti hogy csak úgy jó. Meg aki fél másoktól emiatt, bár ők nem annyira terjesztik általában. A fürdés tök más, semmi köze a szőrhöz, a szőr nem kosz! A szőr is lehet tidzta és képzeld, anno szinte mindenki szőrös volt, még a nők többsége is, mégis volt intim együttlét rendesen, gyerek és család. A mai 30-40 évesek szüleinek nagy része ilyen, vagy ha most nem (mert esetleg néhányuk szintén birkaként behódolt a túlzott médiának), akkor anno igen.
2019. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem alap, bár én jobban szeretem magamon odalent a rövidre nyírt szőrzetet. Kényelmesebb. 29/F
2019. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 orton ***** válasza:

1. Semmi köze hozzá senkinek

2. Csak géppel le van túrva rövidre (fél centi), borotválva a zacsi, meg a farkam töve. Így kényelmes, nem akarok kipattogni és mutat jól, mert nem akarok kopasztott csirkeként kinézni és a lábam és a hasam is szőrös kissé. Elég hülyén néznék ki leborotválva.

2019. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!