Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mások is szenvednek attól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is szenvednek attól, hogy nem lehetnek azzal, akivel akarnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok, hogy sose viszonozzák

Még sose volt senkim nem is csókolóztam meg, szűz vagyok 23/L


2019. dec. 14. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Dettó.


F

2019. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagy egyedül.

26/F

2019. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,messze van az illető.
2019. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjbmeg biztos találsz majd egy normális pasit. :)
2019. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mintha engem írnál le! Mondjuk annyira nem vagyok szomorú, mert vidám az alaptermészetem.

23L

2019. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor kérlek segíts! Téged vagy a hozzád hasonló csajokat hol lehet megismerni? Te akinek nincsenek túlzott elvárásaid. Te a visszafogott csaj akit nem vesznek észre hol vagy megtalálható? Bulizni nem jársz gondolom,kimozdulni barátnőkkel nem nagyon szoktál. Én komolyan mondom olyan nőt keresek mint te,de hol keresselek? Hol találkozhat az ember olyanokkal mint te? 29f
2019. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, kb a számból vetted ki a szót.

20f

2019. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem viszonozta egy fiú akiért 19 évesen nagyon oda lettem, ugy éreztem soha többet nem élhetek át ezt a szimpátiát. Lett neki barátnője meg feleségül is vette. :( Majd a munkahelyemen újra átéltem azt, hogy megtetszett valaki....de úgy igazán. Majd miután raeszmeltem hogy mennyire tetszik annyira elkezdtem izgulni, mar alig bírtam hozzászólni, mert benanak ereztem magam. A személyes ismerkedés híve vagyok, írogatni nem akarok neki. Ráadásul végig kellett eznem, ahogy egy másik no ramaszik kb, azon az estén sirtam is ejszaka. Azt vártam volna, hogy ő kezdeményezzen valamit... De pont most rúgtak ki így nem fogok már vele talalkozni
2019. dec. 14. 21:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A számból vetted ki a szavakat. Szó szerint. Még a korunk is stimmel. Az egyik előttem szóló is részletesen leírt...
2019. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!