Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mások is szenvednek attól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is szenvednek attól, hogy nem lehetnek azzal, akivel akarnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok, hogy sose viszonozzák

Még sose volt senkim nem is csókolóztam meg, szűz vagyok 23/L


2019. dec. 14. 20:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szörnyű :(

Másoknak meg habos torta az élet

2019. dec. 14. 21:49
 12/15 A kérdező kommentje:

Lehet jobb is, hogy kirúgták

Sokan azt mondják, aki tetszik, azzal jobban járok ha nem baratkozom, mert csak a friendzone-ban maradok, és így sírás lesz a vege

2019. dec. 14. 22:13
 13/15 anonim ***** válasza:
12. Szerintem mindenképp sírás a vége. De nehezebb elfelejteni vkit, aki megmarad úgy hogy nem találkozol vele, mert túltottan csak a jók maradnak meg emléknek.
2019. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Tudod, az élet nem mindig rózsaszín.

Nekem az elmúlt 6 éven keresztül tetszett egy lány, próbálkoztam is nála kicsit, míg végül kiderült, hogy meleg. Ráadásul nem is néztem más lányra mellette, így igazából kapcsolatom sem volt még.

De annyira tetszett még utána is hogy néha arra gondoltam inkább megölném magam.

Mert ilyen szerencsém csak nekem lehet.

Még most is őt választanám, de hát ez van...


Ha úgy érzed, ezért te lennél a felelős, próbálj esetleg kicsit változtatni/javítani magadon.

De amúgy szerintem nem gáz, amit leírtál, mert így ha tényleg találsz valakit, nagyon boldog lehetsz még. Inkább különlegesként gondolj magadra.

Csak ne szomorkodj, mert a boldogtalan embert kiszagolják és elkerülik. ;)

20F

2019. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen
2019. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!