Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Én csináltam vmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Én csináltam vmi rosszat? Túl rámenős lehettem? 22L

Figyelt kérdés

Múltkor szexeltem az alkalmi partneremmel, és együtt aludtunk. Reggel én keltem fel előbb, és úgy szerettem volna felkelteni, ha kicsit simogatom, játszok a f*rkával kezdésnek.

Erre a pasi felkelt, megsimogatott, és kiugrott az ágyból.

Majd mikor teljesen felébredt, elkészült, kávét ivott akkor húzott oda magához h most már...


A pasi 20 évvel idősebb nálam.


2019. dec. 14. 23:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen ébrednék így melletted!
2019. dec. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Whitewolf19 ***** válasza:
19%
Nem, teljesen normális... hogy apád korú alkalmi partnerek társaságában ébredsz reggelente. Már reggel, szolgálat után.. közerkölcs sértő kérdéseket kell itt olvasni..
2019. dec. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 orton ***** válasza:
Csajszi mesélte hogy egyik pasinál folyton el kellett menni tusolni minden szex után. Az emberek másmilyenek mint te vagy én. De vannak hasonlóak is és ezért tök mókás az egész párkeresés.
2019. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
Csak el ment pisálni,ebben a korban már van az a vizelettartási probléma.
2019. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A sminked hianya lehet felkeltette
2019. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Viagráért ment.
2019. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Semmi extra nem történt, neki ez így esett jól. Teljesen jól csináltál mindent. Komolyan. 🙂
2019. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!