Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire rosszat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rosszat csináltam?

Figyelt kérdés

Van egy "fuckbuddy-m" akivel már párszor volt kalandom. A befejezést mindig magának szokta csinálni, vagy az arcomra vagy a testemre. Most viszont én voltam felül és annyira bele lendültem hogy amikor szólt hogy most már közel jár nem hagytam abba és így lett vége bennem. Akkor ott besértődött kicsit és azóta nem is keresett. Szerintem ez gyerekes viselkedés nem? vagy lehet én nem értek valamit?

L 21


2019. nov. 20. 08:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
gyerekes,gyerek,igazi ffival kezdj...
2019. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs annál könnyebb dolog mint lovagló nő alatt felhúzni a térdedet és kivenni a farkad a puncijából. Márpedig ha nem akart beléd élvezni akkor tuti h kivette. Ergó kamu a kérdés. De nem akarom elrontani a kérdező örömét, úgyhogy tessék csak válaszolni.
2019. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

"Van egy "fuckbuddy-m" akivel már párszor volt kalandom.."

Egy szexkapcsolatba ez nem fér bele, csak ha szedsz fogamzásgátlót és beléd lehet élvezni. Ezzel felrúgtad az egyezményt, miszerint ez csak szexkapcsolat. Terhességet csak normális kapcsolatban kockáztat egy nő a szex hevében, lehetőleg házasság után.

Nem ő a gyerekes, ha ezt neked magyarázni kell.

2019. nov. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen szedek tabit, de eddig sosem fejeztük be úgy, az önérzetemet viszont zavarta hogy mindig csak "rámürít" a végén.
2019. nov. 20. 08:41
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
#3! Ha szed fogamzásgátlót, akkor mi van?! Szex kapcsolatban nem lehet?
2019. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
#3 vagyok. Ha szed fogamzásgátlót, akkor a véreresrongybatekertf***omért nem veri tele mindig a fuckbuddy-ja? Mit kínlódnak az "arcomra, testemre" élvezéssel?
2019. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
hagyjad báttya csak unatkozik és kamuzik
2019. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 xKakashix ***** válasza:
58%
hát nem tudom melyik pasi sértődne meg azon, ha beleélvezhet egy lányba... én biztos nem, ez az egyik legjobb érzés a szexben
2019. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindegy, úgy látom itt csak ez megy, trágár duma meg kamusnak gondolás. én arra gondoltam amúgy hogy lehet neki nem jó lovaglóban, nem élvezi úgy. vagy esetleg nem elég intenzív neki az orgazmus ha nem kézzel csinálja. Gondoltam esetleg pasik erről többet tudnak mondani.
2019. nov. 20. 08:48
 10/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. A #3, #6 vagyok. Így mindjárt más a kérdésed. Aki az intenzív ingereket szereti orgazmus közben, annak valóban jobb, ha kézzel veri ki, főleg ha Te vered ki neki kellő határozottsággal. Azért nem olyan élvezetes a szádban elmenni, főleg meg egy nedves punciban, mert alapból kevés és finom inger éri a farkunkat a megszokott kézi ingerléshez képest és ahogy elmegy benned a férfi a saját spermája még csúszósabbá tesz, így szinte nulláig redukálódik az ingerek száma orgazmus közben. Ettől még nem normális dolog megsértődni, beszéljetek erről a sráccal.
2019. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!