Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gazdag férfiak! Mik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gazdag férfiak! Mik a tapasztalatok a netes vagy élő ismerkedés területén?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak válaszára vagyok kíváncsi, akik


1. Tényleg nagyon tehetősek és jól is bánnak a pénzzel, nem a sportkocsit lízingelő csaló cigó "vállalkozói" réteghez tartoznak, amin minden valamire való nem nagyon ostoba nő átlát és levágja, hogy csak kártyavár az egész jólét.

2. Adnak is magukra. Nyilván a külső genetikai adottságok adottak, de nem egy Schmuck Andor vagy Simicska Lajos külsejű igénytelen röfik, hanem ha már rengeteg pénzük van, igyekszenek minden téren kihozni magukból a maximumot.

3. Nem romantikus cukormázas álomvilágban élnek, ahol igazira várnak, hanem élvezik az élet adta lehetőségeket, hogy minden napra jut punci és ha mégsem, akkor fizetnek egy prémium minőségű lányt a szinte korlátlan (több a hozam/bevétel mint az idő amíg elkölti) pénzükből, tehát a csajozás is win-win szituáció számukra.


Az érdekelne, hogy tényleg annyi civil (nem hivatásos, vagy ha az is, nem hivatásos minőségben) nő kapható-e szexre számotokra? Illetve ezek a nők milyen arányban kezdeményeznek, látva a jólétet?


Tehát konkrétan az, hogy sokmilliós jövedelmű, sokszáz milliós vagy milliárdos vagyonnal rendelkező emberek már elérik-e azt a szintet, hogy a nők kezdeményezzenek nála, akikből ők férfiként válogathatnak, ezek a nők teperjenek értük és fontos legyen számukra a férfi, ne azt éljék meg, mint a csóróbbak, hogy "van rajtad kívül 30 udvarlóm, bármikor lecserélhető vagy" vagy nem a nő érezteti vele, hogy ő már a puncija okán sokkal magasabb értéket képvisel.


Vagy csak annyit változtat ezen az egészen bármennyi pénz, hogy minden napra tudsz venni magadnak akár 4-5 prostituáltat is?



2019. dec. 15. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
tehetősebb vagyok, de még nem fizettem senkinek se szexért, nekem megalázó lenne
2019. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van elég sok egyetemista lány 20-25 aki ezzel keress pénzt. Mondjuk nem Magyarországon én Németorszagról tudok nyilatkozni.
2019. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy nagyon mas lenne. Nem panaszkodom mert sajat kecom van, es a havi 1 millát nyaldossa a bevételem, de ugyanugy csajozok mint mások. Szexért még sosem fizettem. Egy idoben kerestem lányt támogatoi kapcsolatra, mert vonzott a szitu, de mindenki csak kamus volt, szóval feladtam.
2019. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt már nagyon tehetős barátom, és ha kapcsolatról van szó, akkor nem sokat nyom a latba a pénz. Jó, persze el tud vinni nyaralnj meg tud drága dolgokat venni, de az érzelmeket, a szellemi összhangot és a törődést nem lehet megvásárolni. Úgyhogy én sem bántam vele másképp, mint bármelyik másik eddigi barátommal.


Viszont vannak olyan lányok, akik nyaliznak az ilyen pasiknak, csak kinek kéne talpnyaló nő.

2019. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért olyan nagy szó ha kezdeményeznek valakinél a csajok?


Külsőre nem vagyok egy modell... bár utóbbi években szálkás-sportos életmódot folytatok, erre nincs panasz. Relatíve jól keresek, érdekes a munkám és jó a humorom, ezért kezdeményeznek a lányok. Kicsit játszom a határozott, elérhetetlen pimasz független kandúrt, aki néha tud kedves is lenni... és már a tenyeremből is esznek 😃 ... néha én sem értem, mert igencsak okos csinos lányok nyomulnak, miután megismernek.


Szóval hülyeség hogy - csak - a pénzre mennének. Egy intelligens nőnek fontosabb, hogy meg tudd nevettetni és jól érezze magát veled.

2019. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4, Ja ez teljesen igaz. Férfiként olyat keresek én is akivel jól érzem magamat... nem csak egy test amit magamévá teszek. Szóba se jöhetne egy rózsaszín palotapincsi. Ebben mi a kihívás?


Maximum olyan pszichopata férfiak elvezik ezt, akik szeretik beteg módon a dominanciát érvényesíteni.

2019. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem szüleim miatt van nagy vagyonom ugymond en vagyok a “trónörökös” nőt találni nagyon könnyű, szinte maguktól jönnek a kocsi meg egyebek miatt, viszont normális nőt találni akinek nem a pénzem kell az nagyon nehéz
2019. dec. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Örök tézis :

Az egzisztenciálisan sikeressé váló pasit azonnal körüldöngicséli 850 szebbnél szebb tyúk. És bizony ezekből 1-11-et fel is fog próbálni, mert a lányoknak a "legerotikusabb egy pasiban a siker".


Vagyis fiatal lányok és fiúk, addig nem eszabad összeházasodni, amig egy pasi az "ilyen" tipusú (kultúrált)-királykodásos életszakaszán nincs túl, mert a jobbaknál ez bekövetkezik és ha ilyenkor van otthon már feleség 1-2 gyerek, akkor is igy lesz. Na és ott a vége :-)


Mellesleg igen, nem titkolom, volt 10 évig Ferrarim, és bizony akkor "ömlöttek" (volna) az autó miatt a szép lányok, igen. Mert ahogy más is irta itt,

1. a lányok levégják egy pasin a jólétet.

2. Láttatok már postán csekkbefizetős ablakban atomszép nőt dolgozni ? Lehet, de max 2 hétig, mert valaki kinyúlja onnan magának úgyis.

3. Láttatok már a Forma1 környékén csúnyácska, bocs hátrányos külsejű lányt ? Biztos nem, max egy atomgazdag managernek a lányát.


Úgyhogy ez már csak igy van.


A következő tézis :

Egy régóta gazdag, jólétben élő emberen nem látszik a gazdagsága, mert tudja kultúráltan (mindennemű slusszkulcspötgetés nélkül) "hordani" a jólétét, gondolom értitek :-)

Szóval minél magamutogatóbb-kirivóbb jólétet láttok kedves lányok, az annál gyanúsabb.


Én mondjuk úgy élek 10-enéve, hogy (OK nem vagyok nős) 1. nem megyek a "tömeg" után,

2. nálam nincs olyan, hogy normálisság,

3. valakivel vagy ugyanúgy vélekedünk dolgokról és az úgyis automatikusan "jön velem és megyünk együtt tovább", vagy nem.

4. nem nyalom senki és a világ seggét soha

5. és a legjobb program az életemben a, hangsúlyozom !!! szépen szeretkezni és perverzkedni napestig. Ezért bármikor bármit félredobtam mindig és fogok is.


Ja és nem neten ismerkedek :-), nem itt élek és nem "socialmédiázok", mert nem kell nekem az a fajta kipakolás-magamutogatás. Bizonyos szinten taszit is.

2019. dec. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaa és a socialmédia :

- használja az, akinek a céges életében fontos és azt előrébb viszi.

- mindenki majmolja a másikat ott is

- egyfolytában rajta lóg, mert azt hiszi, hogy hátha lemarad valamiről, de max arról marad le, hogy a saját élete előrébb menjen,

- nem látja meg a Gizike tegnapi prököltjét, ennyi történhet (átvitt értelemben)

2019. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!