Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszul látom, vagy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul látom, vagy tényleg rengeteg lánynak imponál ha jómódú egy férfi?

Figyelt kérdés

Nem akarok felháborodást szítani, de: egyre több olyat látok hogy jómódú idősebb csávó 40 es kb és 20as csajjal.

Kisvárosban élek, és kb itt az a "szemétdomb királya" akinek van lóvé, van egy bömös, kicsit kigyúrt, és tesztpályának nézi a várost.

Az a durva (nekem) hogy ez bejön a 20 körüli csajoknak! rengetegnek! de mi vonzó van egy 40 esben? sosem fogom megérteni.

érett, meg révbeért, tapasztalt stb jaaa persze. aki érett, az nem a városban versenyez!

Ez csak egy példa, de ha 30 ilyen nincs, akkor egy sem.

én 25 vagyok, és néha igenis derogál,hogy kvázi amit én tudnék nyújtani egy lánynak az semmi ezekhez a hu de menő vagyok, hogy 40 évesen még 20 nak hiszem magam arcokhoz képest.

nem vagyok túl sportos, nincs nagy értékű autóm, de van szívem, tudok szeretni, és nem csaltam meg egyik barátnőmet sem soha, korrekt embernek tartom magam, nem pedig egy simlisnek, kétes üzletekkel meg stb.

Inkább elkeserít ez, hogy az ilyen típusok a vonzók, és van hogy egymást tiporva hajtanak a fiatalabb csajok rájuk. Szó szerint.

10 év mulva nekem is ilyenné kell válnom, ha azt akarom hogy ne legyek csak egy átlagos valaki a lányok szemében?!



2016. júl. 2. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
33éves vagyok..simlis kétes üzletekkel..de sosem csaltam meg a barátnőmet..semmi káros szenvedélyem nincs.. minden ember más..mindenkinek kell az izgalom..az unalom nem jo..hamar meghalunk..élni kell.
2016. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező a középkorban is a földesúr volt a jó parti,nem a földet túró paraszt!-)
2016. júl. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hamar meghalunk!? egy frászt! én marhára nem érzem hogy gyorsan telne az életem.


Középkor: ez oké, de akkor mi ez sok álszent duma rengeteg nő szájából, hogy a pénz nem számít?

2016. júl. 2. 08:48
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon rosszul tudod, a nők lassan 70-75% a pénz nagyon is számít.

Amúgy még orulhetsz hogy nem egy szipolyozo luxus qurva mellett vagy, én úgy vagyok vele. Hogy inkább magam, mint hogy azzal aki lehúz.

2016. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Ez is kétesélyes. Én nőként válaszolok neked.


Egyre több manapság az a nő, aki azért akar ilyen pasit kifogni mert dolgozni, tenni valamit lusta. Egyszerűbb, ha a pasinak már megvan mindene, pláne még jól is néz ki, bár a sok pénz kompenzálja ugye ha valaki nem egy Adonisz... Ezek a típusú nők a lábszéttevésen kívül máshoz nem értenek, üresfejű libák. Kivétel persze van, akik mondjuk együtt érték el vagy ilyesmi, de ez ritka. Az előbb említett lusta nőknek fikarcnyi ambíciójuk, életcéljuk, önértékelésük nincs, maximum annyi hogy amiért a PASI dolgozott meg, abba ők beülnek és villognak, hogy hűűű de jól élek, cserébe minden hülyeségbe (amit ő nem akar de a csávó igen) bele megy szexuálisan a pasinak, csak hogy ne dobja ki, elviseli a lelki, rosszabb esetben a testi fenyítéseket, tiltásokat, csak hogy meglegyen az életszínvonala és ne kelljen dolgozni. Mert úgy amúgy a munka többségüknek büdös.


Nőként valahogy hiányzik belőlem az efféle a "ambíció". Két tervem van az életemmel, munkámmal kapcsolatban, ha az egyik nem jön be megyek a másikra. Nem két könnyű szakma között vagyok, de ha bejön soha nem szorulok rá senkire, és ezt nem a lábam széttevésével, hanem a kemény tanulással, tanulás melletti dolgozással érem el...


Kérdező! Te pedig maradj ilyen pasi, amilyen vagy, hidd el rád talál majd egy olyan lány, akinek TE vagy a fontos, nem az autód, az egzisztenciád, stb. Átlagos lányt keress, ne olyat akiről ordít, hogy a fent említett kategóriát gazdagítja. Tudod.. az anyagiak egyszer úgy is elvesznek, a gyerek pedig nem a Mercire fog hasonlítani, hanem a tulajára... Na kb ennyi :D

20L

2016. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Teljes mértékben egyetértek #5-tel,én sem akarok senkin élősködni,a szépség úgyis mulandó,azzal nem láncolhatok magamhoz senkit(plusz mindig van,aki mégszebb:).Szeretek a saját lábamon állni és függetlennek lenni.


Viszont...az is tény,hogy egy olyan pasi jobban imponál nekem,aki jólöltözött,aki eljön értem kocsival és úgy visz randira,aki meghív jobbra-balra stb.Nem azért,mert élősködni akarok,hanem mert az úriemberek mindig ilyenek voltak és egy gazdag ember azt sugározza,hogy sikeres,szorgalmas,intelligens is LEHET,nyilván nem egy autótolvaj,bunkó bmw-sre gondolok,aki ült is már pár évet,nyilván annak lehet akármennyi pénze,engem nem fog érdekelni :D Hanem mondjuk aki önerőböl kiépített egy céget,vagy ügyvédi irodát,vagy orvos stb.Az ilyen embereket nagyon tisztelem,hiszen biztos sokat tanultak és keményen dolgoztak ezért.


Összefoglalva,ha valaki gazdag,sikeres,az úgymond egy jó pont nálam,de sosem ez a döntő szempont,csak 1 a sok közül :)

20L

2016. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk akinek elég a bömös meg a ki tudja honnan szerzett pénz az annyit is ér.
2016. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

kérdező,

irigy vagy a bmw s férfiakra.

ez van, te mint kisfiu soká kerülsz sorra a csajoknál

addig is verd ki naponta

2016. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Biztos számít valamilyen szinten a pénz is, de nekem pl sokkal szimpatikusabb, egy huszonéves srác aki mondjuk a haverjával él egy pesti bérlakásban. Viszont emellett legyenek céljai, mint az hogy tudja mit akar az élettől, hol fog dolgozni stb.


Emellett egy fiatal fiúval sokkal változatosabb, spontánabb az élet és mellette ÉLET van, nem pedig csak mosolyogsz az oldalán amíg le nem cserél egy "másik szőkére", illetve egy idősebb férfi mellett én nem is tudnék mit kezdeni magammal, mert ő már leélte a fél életét mi újat lehet neki mutatni, unalmas lenne, valószínűleg teljesen más az érdeklődési körük is (már nem igazán járnak bulizni, ilyenek...) szóval el nem tudnám képzelni hogy valaha egy 40 es pasival lennék a pénzéért és azért hogy eltartson...

2016. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8

Miért van olyan érzésem, hogy magadból indulsz ki?

2016. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!