Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti ezt nem érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt nem érzitek gáznak?

Figyelt kérdés

Vannak lányok akik magas derekú tangát vesznek fel, de szerintem iszonyatosan bénán áll, olyan mintha egy 2 számmal kisebb bugyit húznának gyomorig és alig takarja épp a punci részt.

A fenéknél még bénább és egyre több ilyet látok bikiniben is. Nem érzitek gáznak?


Pl.:

[link]


[link]



2019. dec. 17. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jól néz ki.
2019. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pont az ellenkező a lényege , feljebb van a pánt ezáltal karcsúbbnak látszik a derekunk és nagyobbnak/ kerekebbnek a popsink

Vagyis nyilvan nem mindenkinek de ez lenne a lényege

2019. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2: Igen, értem mi volna a lényeg. De amilyen darabokat láttam idén azok ilyenek voltak, mint a példa képeken. Alig takarja a puncit, a fenék résznél meg szintén olyan, mintha 2 számmal kisebb lenne és valaki behúzta volna olyan szinten, hogy az már nem kényelmes.

Csak állandóan megy a sírás, hogy a nők nem tárgyak meg nem csak nemi szervekből állnak, aztán épp hogy csak az nincs kint egy ilyenből.. Nem értem a logikát.

2019. dec. 17. 10:06
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Jó az!

F

2019. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
2- es vagyok az megint más , nem mindig kell keresni a logikát
2019. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Itt már minden a magamutogatásról szól, nem a kényelemről, még hogy gáz e. Ez van.
2019. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

"Csak állandóan megy a sírás, hogy a nők nem tárgyak meg nem csak nemi szervekből állnak, aztán épp hogy csak az nincs kint egy ilyenből.. Nem értem a logikát."

Nem bonyolult. Attól, hogy valaki szexi, még ugyanúgy ember, nem pedig tárgy. Gondolom, nem volt még párod (vagy volt, de soha sem figyeltél rá igazán).

Amúgy nekem meg épp csak a p*csöm nincs ki a fecskéből, na bumm.

Amúgy ha már azon is csak az elégedetlenkedés megy, hogy a nők sokat mutató szerkóban vannak, akkor mi az, aminek még örülni tudsz?

2019. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Meg hát!
2019. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kisördög1 ***** válasza:
14%

"..Ízlések és pofonok.."

Ha nem lenne akinek tetszik nem vennék fel és nem mutogatnák.

Személy szerint nekem sem jön be.

2019. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
egy szép csaj mindenben jól néz ki. Nekem bejön, főleg ha alatta látszik a másik bugyi barnulásának nyoma
2019. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!