Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzitek gáznak, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek gáznak, hogy itt válaszolgattok, kérdezgettek, lógtok egész nap?

Figyelt kérdés
Egy ideig itt lógtam sokat, de egy eset miatt megcsömörlöttem a netes tevékenységtől. Nem fura nektek, hogy itt cseszitek el az időtöket nap mint nap?
2018. máj. 24. 00:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Nem szeretek itt lenni egész nap, szerencsére van egyéb dolgom is, amit végezhetek.


De egyébként nekem megérte egy időben naponta feljárni. Itt ismertem meg azt a csajt, aki elvette a szüzességem. Azóta megismertem itt egy másikat is, azzal is jó irányba mennek a dolgok.

2018. máj. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%

Par honapja megismertem innen egy lanyt.

Kerdest irt ki.


“Parkapcsolatot szeretnek bla bla bla”


Atvert.


Na...azota nem logok itt csak ritkan.

2018. máj. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezd meg az akkori mostani önmagadtól.
2018. máj. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Egész nap? :D nem tudom honnan lenne ennyi időm, esténként felnézek fél órára:) n23
2018. máj. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

állást nem lehet keresni napi 12 órába.

meg amúgy is jól fizet a munkanélküli segély.

2018. máj. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem, mivel nem lógok itt egész nap. Miből feltételezed, hogy itt alapból mindenki egész nap fent van? :D WTF

Magadból indulsz ki gondolom.

2018. máj. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Dehogynem, még jó hogy nem tud róla senki :D Emellett a másik gázos szokásom amit szégyellek hogy néha asmr videókat nézek unalomból.
2018. máj. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7: ilyen nincs, most akadtam rá ezekre véletlen. Mi az az asmr? Mi a lényege? 😂
2018. máj. 24. 02:06
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez legyen a leggázabb dolog az életemben hogy itt lógok...
2018. máj. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
8 - hát ezaz hogy nincs semmi értelme annak se, csak jó nézni.
2018. máj. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!