Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobb egyedül lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb egyedül lenni kedves férfiak?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam hogy egyre több férfi inkább marad egyedül mint hogy kapcsolatba legyen.

Ez azért van mert az utóbbi időben minden honnan még a csapból is az folyik hogy mi nők mindenben jobbak vagyunk nálatok?



2019. dec. 17. 19:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%
igen
2019. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
54%

Én nem azért vagyok egyedül.

Miben vagytok jobbak?

2019. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Én 33F vagyok agglegény.


Sok esetben csak a pénz számít a nőknek, anyagi befektetés gyakorlatilag a párkapcsolat, ha kevés a pénzed, mehetsz amerre látsz.

Általában kár próbálkozni, lepattintás a vége, indok nélkül.

A leggyakoribb okok ezek, úgyhogy ha hagyom az egész párkeresést a fr@ncba, nem lesz jó nekem, de legalább a nők okozta csalódásoktól mentes vagyok.

2019. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyedül vagyak nincs aki idegesítsen. Fél óránál tovább nem bírok elviselni egy nőt a közelemben.
2019. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
82%

Ki akar folyton azon rágódni, hogy éppen mi bajotok?

Ki akar idegeskedni azon, hogy megcsal-e vagy kacsingat-e másfelé?

Ki akarja hallgatni a cirkuszolást a semmiről?

Ki akar költeni egy olyan nőre, aki ha talál jobbmódút lelép vele?

Ki akar a folytonos sértődések miatt állandóan bocsánatot kérni?

2019. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
3as és 4es köszönöm az őszinte és értelmes válaszokat
2019. dec. 17. 19:39
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
Nem jobb, de nem azért vagyok egyedül, mert egyedül akarok lenni.
2019. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
57%
Nos kedves előttem hozzá szóló : van igazság abban , amit írtál , ám én azt mondom , nem szabad feladni , legalább ismerkedni kell , mert általában , aki keres , az talál ugye bár ! Saját tapasztalatból írom , hogy évekig keresgéltem , mire megtaláltam azt a nőt , akivel immáron bő 7 - éve együtt vagyunk és családot is alapítottunk ! Nagyon sokat csalódtam , nagyon sok nőben ez igaz , de ma hogyha vissza gondolok a múltra , akkor azt mondom , hogy megérte a fáradozás ! Van bőven ismerősöm , minden korosztályból , akik egyedül élnek , de látva őket és bele gondolva , hogy nő és gyerekek nélkül élik le az életüket , én értelmetlennek találtam és ki tűztem magamnak első számú cél ként , hogy igen is én családban akarok élni ! Meglátod sikerül , csak meg kell próbálnod és nem szabad feladnod , főleg ha még kellően iskolázott is vagy az nagy előny ! Nálam hátrányt jelentet , hogy még csak egy érettségim sem volt ! Úgy , hogy ne add fel , menj és ismerkedj !!!
2019. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
51%
Párdon a 3 - asnak szólt írásom , mert látom azóta már több hozzászóló is volt !
2019. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Lazy Lover ***** válasza:
2%
Mert retardált az összes véglény
2019. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!