Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 165 cm-es férfi (akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 165 cm-es férfi (akinek ráadásul pénze sincs sok és nincs kigyúrva) abszolút nem lehet vonzó a nők számára?

Figyelt kérdés

2019. dec. 18. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Azt gondolod hogy a pénz a legfontosabb egy nőnek?

161cm vagyok úgyhogy még igy is magasabb vagy nálam.

2019. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, de sok kérdés alatt olvastam, hogy az alacsony srácoknak csak pénzzel lehet esélyük.
2019. dec. 18. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom, néha kimész az utcára. Szoktak rád mosolyogni a nők? Gyakran kezdenek beszélgetéseket veled. Na látod!
2019. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen, már kérdésed elolvasása után, bőven elég, volt hogy tudjam nem vagy jó pasi.
2019. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
ez a baj látod,hogy akadályokat állítasz fel saját magad elé. nagyon negatív vagy,az ilyet a csajok messziről elkerülik. határozottság,humor,és bizonyos számú próbálkozás(előbb -utóbb sikerül) ez a siker titka. a jó megjelenés és a pénz persze előny,de ezek nélkül is tudni kell boldogulni. tegyél próbát
2019. dec. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 1-es....

Az anyagiak igen is fontosak a mai világban a nők számára.

De ez az én meglátásom.

Kedved kérdező, így elég nehéz lesz. :( főleg ha nem vagy helyes, nincs benned semmi plussz....::((

2019. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
A 175 cm-s nők körében valószínűleg nem annyira, de kivétel mindig erősítheti a szabályt. Egy 160 cm magas számára már igen... ha nem 0 önbecsüléssel rendelkezik és a helyett, hogy kihúzná magát, helyrerázná a tökeit csak picsogni tud.
2019. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hellmano ***** válasza:
47%
165 az törpicsek, de ha körbenézel rengeteg az alacsony csaj szóval tudsz válogatni bizonyára nem a 175+ cm-es nők a te kategóriád. Tudni kell hol keresgélj.
2019. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is alacsony vagyok, ezért a szemem rááll a látványra, és meglehetősen gyakran találkozom olyan párokkal, ahol a nő magasabb. Alacsonyabbb nőm nekem is csak egy volt, a többi vagy akkora volt, mint én, vagy magasabb, és ez engem sose zavart. Voltam reménytelenül szerelmes olyanba is, aki azért nem járt velem, mert nem voltam magasabb nála, és az lett a meggyőződésem, hogy ő is veszített ezzel.

Az alacsonyság nagy átok, de ha nem merülsz bele az önsajnálatba, hanem bátran kezdeményezel, akkor sok szép élményed lesz. Legyél okos, művelt, jó modorú és kedves, érezze a nő, hogy kivánatos, és meg fogsz lepődni, hogy milyen kevéssé számít a magasság.

2019. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!