Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetséges, hogy egy férfi abszolút nem az ideálom és nem is jött be külsőre, de az érintése jól esik?

Figyelt kérdés

Tipikusan "pillangós" érzést érzek, ha hozzám ér, pedig alapból nem mondanám, hogy bejön. Ráadásul alapból nem szeretem, ha fogdosnak.

Mitől lehet akkor mégis? Ez a tudatalattim?


2019. nov. 18. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Kívánja a nunid.
2019. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a testiséget hiányolod,ennyi. Nem kell túlmisztifikálni.
2019. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Erre én is kíváncsi lennék, ugyanez volt velem is, pedig én se szeretem ha fogdosnak és a férfi sem az ideálom egyáltalán.
2019. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 2-es mond.

Egyszer átestem ilyenen én is. Tényleg a testiség hiányzott, már 5+éve voltam szingli akkor.

2019. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem valójában más férfire vágyakozol, ezért esik jól az érintése annak, aki a közeledben van, bár nem szimpatikus. Érthető a reakciód.
2019. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt kihagytam, hogy eléggé kedvelem, mint embert, valamint egy ideje nem tudok vonzódni máshoz se, hiába néznek ki jól, nekem attól nem jó érzés. Ezzel az emberrel megvan a lelki kötelék.
2019. nov. 18. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két esély van. Nekem lett ilyenből szerelem. 3 évig tartott, utána végülis az életvitelünk vált összeegyeztethetetlenné. Én vágytam rá és a kellemes érintések váltották ki belőlem a szerelem érzését, nem a külseje. Vonzódtam hozzá annak ellenére, hogy első látásra nem volt az álomférfi számomra.

Aztán az is lehet, amit mások mondtak. Csak a testiség esik jól, mert régen nem volt már benne részed.

2019. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt a dolgot hová tenni, kérdező és akikben ez pozitív érzéseket kelt, ezt hogy képzeljem, ilyenkor a pasi gyöngéden végigsímítja az arcotok, és ez egyfajta törődő/kedves érzés, vagy belemarkol a feneketekbe/intimebb területeken matat és ez esik jól?
2019. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pillanatnyi/átmeneti jó érzés, pláne olyan nő számára, aki régóta szingli és hiányolja a testiséget.


Voltam ilyen helyzetben, pont úgy, mint az itt leírtak, akár én is írhattam volna mindezt. Nem sokáig tartott, útólag ez is elmúlt, mert egyre inkább erősödött bennem az, hogy nem az esetem a férfi, és már zavaróvá vált a közeledése minden formában.


Habár itt nem tudom mit értesz érintés alatt. Számomra jól esik, ha valaki megérinti gyöngéden a kezemet, arcomat, vállamat.. tehát nem intim érintésre gondolok...

2019. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ezzel az utólagos írásoddal sokkal többet elárultál, mint amiről a kérdésed szólt. "...eléggé kedvelem, mint embert, valamint egy ideje nem tudok vonzódni máshoz se, hiába néznek ki jól, nekem attól nem jó érzés. Ezzel az emberrel megvan a lelki kötelék."

Hát - ebből előbb-utóbb szerelem lesz, vagy már van is, főleg, ha a férfi is akarja.

F.

2019. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!