Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti ebben a helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti ebben a helyzetben maradnátok még ezzel a lánnyal egy darabig? Nem óriási a vonzalom, de beindította a fantáziád, viszont részben érzed hogy nem hozzád való

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal, akivel a 2. randin lefeküdtünk. Helyes arcú, alacsony, vékonyabb alkatú, rövid hajú, nagy és formás mellű, 23 éves. Személyiségre nem az esetem, külsőre szexuálisan vonzó, viszont sok nőietlen, nekem nem tetsző dolog van benne (piercingje van, tetkója van, rövid a haja).


Viszont megtudtam róla pár dolgot, amik beindították a fantáziám:

-biszexuális

-fél éve az előző barátjával majdnem szexeltek hármasban egy lánnyal, de végül a srác nyuszi volt, kihátrált és a csaj egyedül feküdt le a lánnyal, miközben a barátja a másik szobában volt (tehát valszeg ilyesmiben megint benne lenne)

-folyamatosan szed tabit, bármikor belé lehet élvezni (amikor lefeküdtünk, akkor is benne mentem el)


Az a baj azt érzem, hogy a lelkemnek nem ez a csaj kell. Nem olyan fajtának tűnik, akivel lehet hosszú távra tervezni, családot elképzelni vele. Viszont szexuálisan eléggé beindít a ribis mentalitása, a biszexualitása, a hármas szex lehetősége, az hogy belé élvezhetek (ez eddig kb. a csajok 20%-ával volt, akikkel voltam) és arcra és testre is helyes, jó csaj, akire hamar megkeményedek.


Nem tudom pl az életben lesz-e valaha még esélyem ezen kívül hármas szexre. Általában a visszafogottabb típusú lányoknak szoktam tetszeni, nem a ribisebb kinézetű/viselkedésű csajoknak.

26/F


2019. dec. 25. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy csak dugipajtik legyetek.


26/N

2019. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szex és más semmi?
2019. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég izgató lány lehet azok alapján amiket leírtál róla.Én biztos maradnék még vele.
2019. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szexeljetek, és kitudja mi lesz belőle.

Elsőre azért szögezzétek le, hogy egyelőre csak szex, és utána meglátjátok hogyan tovább ;)

2019. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Általában a visszafogottabb típusú lányoknak szoktam tetszeni."


Simán lehet, hogy később majd ilyen visszafogottabb típusú lányt találsz családalapításra, akiről feltételezni sem fogod, hogy időnként hármasozott két pasival, meg hogy hányan beleélveztek előtted.


Ő meg nyilván nem fogja neked elmondani ezeket, ha tőled már nem csak alkalmi szexet akar, hanem komolyabbat, akár gyerekeket - mint ahogy valószínűleg te sem szándékozol őszintén beszámolni neki a szexuális életed korábbi fejezeteiről.

2019. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


1-4.

Attól tartok, hogyha nem lennék a párja, akkor velem nem tudna elképzelni hármas szexet egy másik csajjal. Mondta, hogy volt két több évig tartó kapcsolata is, de azt is, hogy a köztük lévő szünetekben volt lányokkal is, fiúkkal is. Meg hogy a komoly kapcsolataiban is (amik csak férfiakkal voltak neki) volt lányokkal.


5. A ribiség, szexuális szabatosság (hívd ahogy akarod) meglátszik a legtöbb nőn valamilyen formában. Piercing, tetkó, rövid haj, óriási baráti társaság, szégyenlősség hiánya, ribi barátnők, plázacicás/partiribis öltözködés, túl sok smink, túl sokat utazott, sokáig lakott egyedül, ilyesmik. (Nem, nem ezek mind egyszerre. És nem, ha ebből egy megvan még nem biztos hogy az. De nagyobb az esélye.)


Nem kell hallani a másik szájából, hogy pontosan milyen múltja van, mert jó indikátorok is léteznek ennek kiderítésére.

2019. dec. 25. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem kell hallani a másik szájából, hogy pontosan milyen múltja van, mert jó indikátorok is léteznek ennek kiderítésére."


Ezt alapvetően én is így gondolom, viszont pont azért írtam, amit írtam, mert én már nem egyszer és nem kétszer dobtam hátast felnőtt nőként, amikor olyan nő ismerősök számoltak be a hasonló múltjukról (időnként múltjukról és jelenükről), miután bizalmasabb viszonyba kerültünk, akikről tényleg soha nem feltételeztem volna (sem az általad részletezett - mondjuk úgy, "külső jegyek" - alapján, sem a személyiségük alapján).


Igazából azóta tudom hová tenni az "alamuszi nyuszi nagyot ugrik" mondást ilyen témakörben.

2019. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a csajt egy ideig, akár barátnőként is, hogy ki tudj élni minden szexuális vágyad. Aztán utána keresel majd feleségnek valót.
2019. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9-es jól írja.Ezzel a csajjal azért lehet kellemes dolgokat csinálni.
2019. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!