Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy barátnőm, régen vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, régen vége lett a kapcsolatának, és már készen áll az újra, de van 1 dolog, ami nagyon megnehezíti, hogy összejöjjön bárkivel is. Ezen én hogy tudnék segíteni, hogy túllendüljön rajta? Mit mondjak neki, vagy hogyan gyakoroljak vele?

Figyelt kérdés

Ez a dolog pedig az, hogyha valaki tetszik neki, akkor arra nem mer ránézni. Se beszélni vele. De még rosszabb, ha az illető mondjuk jelét adja, hogy a barátnőm tetszik neki. Mert akkor aztán annyira zavarba jön, hogy elfordul, elmenekül, csak nehogy véletlenül beszélnie kelljen vele, vagy a szemébe nézni. A pulzusa az egekben, a torka pedig száraz lesz, de annyira, hogy beszélni se tud, amíg nem iszik rá. Nagyon durva.

Kérdeztem, az exével hogy jött össze? Azt mondta, akkor még enyhébb volt ez, meg jobban akarta, mint amennyire izgult. De az exével is úgy indult amúgy, hogy minden randi végén elmenekült, nehogy véletlenül sor kerüljön az első csókra. Végül az exének szinte erőszakkal kellett ott tartania, de hát évekig együtt voltak, mert utána ez elcsitult a barátnőmben. De most nagyon erős.

Múltkor mentünk barátokkal, valaki hozta az ismerősét. Helyes srác volt, köszöntem neki, és a barátnőm meg ott állt a lábfejét mustrálva... Én mondtam meg a nevét a srácnak, és mikor pusziszkodtak, hát láttam, hogy nincs vér a barátnőm arcában, holtsápadt volt. Magamban már tudtam, na, megint egy újabb srác, aki bejön a barátnőmnek, és ezért menekülőre fogja fogni.

Utána a konyhában az asztalnál ültünk, amikor a srác felemelte az üdítős üveget, és mielőtt töltött volna magának, a barátnőmet, aki átellenben ült, kérdezte, ő is kér? Mosolyogva kérdezte, pedig sokaknak volt üres a pohara, szóval szerintem ez csak ürügy volt, hogy megszólítsa. Lehet tetszett neki a barátnőm, vagy csak nem értette miért olyan félénk, és el akarta nyerni a bizalmát, hogy kicsit oldottabb legyen. Barátnőm meg a kérdésre felkapta a fejét, emiatt véletlenül a srác szemébe nézett, úgyhogy gyorsan lesütötte, és halkan azt lehelte: "igen, kérek, köszi". A srác töltött neki, és közben folyton el akarta kapni a pillantását, de ez persze lehetetlen volt, mivel a barátnőm rákvörös fejjel az ölébe bámult. Miután töltött, találkozott a pillantásom a srácéval, kérdőleg húzta fel a szemöldökét, hogy mi van a barátnőmmel? Én meg egy félmosoly kíséretében felhúztam a fél vállam, mintha nem tudnám, mert mit felelhettem volna?

Ezt csak azért meséltem el, hogy lássátok milyen lehetetlen helyzet van. Így sosem lesz új kapcsolata. Muszáj kirángatni őt ebből az állapotból. Ez a srác a bulin pl. ökre egy rendes pasasnak tűnt, ilyen embert szívesen is látnék a barátnőm mellett, de így sosem lesz semmi... Tragédia a csaj. :D


2018. aug. 27. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélgetsz vele. Kedvesen rákérdezel, hogy mitől ilyen félénk a fiúkkal. A kérdésben ne legyen benne, hogy tragedia, vagy hogy így sose lesz pasija.

Gondolom nem ok nélkül félénk, ráadásul erőszakkal csókolta meg az előző srác is... Az is eléggé bunkóság volt a pasitól, hiába maradtak együtt utána évekig.

Ezen max beszélgetéssel tudsz segíteni, mást nem tudsz tenni.

2018. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez szerintem ezerből egy fél fiúnál gáz..

csak ugye nehogy vki visszaéljen a szelídségével

2018. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a fiú ilyen az nagyobb baj ismerkedésnél mivel neki kéne kezdeményeznie.

Így sztem nem lesz baj a bnődnél mivel ha a fiúnak lejön hogy izgulós akkor első alkalomnál nem vonul vissza. És a bnőd meg szépen felenged majd.

2018. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!