Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nélatok mi volt a sorrend?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélatok mi volt a sorrend? Ismerkedés, szetelem, szex, vagy ismerkedés, szex, szerelem?

Figyelt kérdés

Korábban azt gondoltam, hogy előbb megtörténik a nagy vallomás, hogy szeret, utána jön a szex.... de ebből mindig lelépés lett a pasi részéről.

Egyszer aztán bekockáztattam, illetve annyira odáig voltam érte, hogy első találkozáskor lefeküdtem vele (igaz, régebb óta meglévő netes ismeretség volt) és csodák csodája, nem lépett le.....

Ez véletlen, vagy ténykeg nem várnak a péasik?


2019. dec. 29. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem szoktunk várni. Ha hosszú az ismerkedési idő míg megtörténik aztán kiderül hogy a szex rohadtul nem működik, időpocsékolás volt az egész
2019. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én először szexeltem a pasimmal(egyéjszakásnak indult) aztán ismerkedtünk(rájöttünk hogy bejövünk egymásnak) végül szerelem lett.
2019. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés, szerelem ! Az utobbi még sose volt 23/F
2019. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk szex, ismerkedés és ennyi.
2019. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ismerkedés-szerelem-szex. 2,5 éve vagyunk együtt.
2019. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedés-szerelem-szex
2019. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!