Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit élveznek ebben az emberek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit élveznek ebben az emberek, vagy miben bíznak, amikor párkapcsolatot kezdenek egymással, majd 2-3 év múlva már alig van szexuális életük (5 per 4 esetben), vagy csak heti 1?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt a 2-3 évet.
2020. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Én sem értem, ráadásul hallgat mindenki mint a csuka erről. Mármint a szülők, a tanárok. A gyerekek meg szépen belesétálnak a csapdába az esküvővel, örök szerelemre való mesékkel amiket gyerekkortól sulykol a társadalom.
2020. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Süt rólad a rosszindulat.
2020. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hamar megunják egymást.
2020. jan. 1. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinél alakul ez ki.

És akkor senki se legyen boldog párkapcsolatban, csak azért mert LEHET h pár év múlva kevesebb lesz a szex?

Ez ostoba kérdés volt, kérdező!

L

2020. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kevés ahol nem. Nekem az összes ismerős, akitől kérdeztem (és nem 1-2-3 ember) mind mondta, hogy nem bújik már hozzá az asszony vagy a férfi, nagyon ritkák az együttlétek.
2020. jan. 1. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat nem a szexről szól, a szex csak a része, ahogy sok minden más is.

Nyilván aki párkapcsolatot akar és nem csak kefélni összevissza, az elfogadja hogy nem tart örökké a nyaljuk-faljuk egymást korszak, de a többi dolog, a lelki dolgok, a megélt közös élmények, az összeérő életek, ismerősi kör, közös tárgyak és minden ami a része ennek az egésznek, kibalanszírozzák a dolgot.

Egy párkapcsolat sokkal többről szól annál mint amit te most ide vázoltál. Ha ezt nem tudod megérteni akkor neked a sima szexkapcsolat való ami bár sokkal üresebb de legalább kefélhetsz és nem kell a többi velejáróját a nyakadba venned.

2020. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!