Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan deríthetném ki h akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki h akar még velem találkozni, úgy h nem kérdezek rá konkrétan? L

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel régen szexeltem. Tartjuk még a kapcsolatot, de nem tudom h ő még szeretne-e velem talizni.

Vagy ne erőltessem ezt a dolgot?

Ha a pasi nem hozza fel akkor már nem is akarja?


2020. jan. 1. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Lehet ő is pont ezen gondolkodik... 🤔

Nincs azzal baj, ha valami jó volt egyszer, és rákérdezel...


33/F

2020. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kyoman ***** válasza:
59%

Én ráirnák simán. Ha nem ir nem akar már semmit!

42f

2020. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Rákérdezel és kész!
2020. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Női logikának gondoltam sokáig.. aztán rájöttem, hogy ez nem logika kérdése, hanem a fene nagy büszkeség.

És őszintén mondom, borzasztóan gyerekes, hogy ennyire rettegsz az elutasítástól. Te akarod, hát akkor mond meg neki. Ha meg nem kellesz, akkor nem kellesz neki. Ennyi. Nem kell világvégét vizionálni akkor se ha egy férfi elutasít.


Annyira tré. De tényleg.

2020. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

De ahogy ti is, úgy mi nők sem szeretjük az elutasítást, és nagyon nem esne jól.

2020. jan. 1. 23:24
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Jó, hát akkor ez reménytelen
2020. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Jó, nézd. Tőlem aztán licitálhatunk egymásra és kardozhatunk, hogy melyikünknek nehezebb, stb.

Egy férfi több elutasítást kap, mint egy nő. Már csak azért is, mert egy férfi többször kezdeményez. Nagy számok törvénye, semmi extra.


Amúgy meg, persze igazad van. Jobb is az, ha a büszkeségünket féltve, inkább nem is próbálkozunk, hiszen a büszkeség vagy ezerszer fontosabb, mint az, hogy jó élményekkel gazdagodjunk! :)

2020. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem keresett, mert nincsenek veled kapcsolati tervei. Ha hívod, azzal jelzed, hogy neked a szex is elég tőle.
2020. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!