Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Talán bejövök neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán bejövök neki?

Figyelt kérdés
Régen nagyon rám volt tapadva egy csávó, össze voltunk nőve. Kb. 1 éve nagyon megromlott a kapcsolatunk eltávolodtunk. Viszont ugyanott diákmunkázik ahol én. Rengeteg mindent tudunk egymásról, és most mégis úgy viselkedik, mint egy idegen. Nem szól, ha lát nem köszön, viszont ha bárkivel beszélgetek ugyanúgy odaáll hallgatózni, sőt megkérdezi az ismerőst, hogy mit momdtam neki, és szemrebbenés nélkül ugyanúgy meg szokott nézni, mikor elmegyek előtte, sokszor még akkor is mered rám, ha látja, hogy látom, hogy néz. Én próbáltam fele nyitni (igaz mással üzentettem), de ő nem akart. Ebből az jönne le hogy tojik rám nem érdeklem tovább. De akkor miért nézeget meg hallgatózik?
2020. jan. 1. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Nemtudom mit üzenetettél neki, de biztos nem vagy neki közömbös, ha ilyen!


33/F

2020. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!