Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért piszkál, és bunkózik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkál, és bunkózik velem a srác? Talán bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki állandóan bunkózik velem. Nem egyszer észrevettem h néz persze nem állandóan meg nem is olyan sűrűn. De néha rajtakapom. Meg odajön és piszkál. Beszólogat, heccel. Közben pedig sunyin mosolyog. Van amikor tényleg csak olyan kis apróságog amiken nevetek, de van mikor tényleg megbánt. olyan minth az egyik pillanatban a tudtomra adná h kedvel, de pár perc mulva rácáfol erre valami durva beszólással amivel a földbe tipor. Meg olyan beszólásai vannak amivel arra utal h nem tart engem nőnek.. nem néz rám úgy mint egy nőre..és én sosem tudok rajta kiigazodni. ha előtte megyek, szinte érzem h stíröli a fenekemet, egyszer rajta is kaptam, de mind a ketten úgy tettünk mintha mi sem történt volna. Néha viszont tök normálisan el tudunk beszélgetni. kívüllálók mindig nevetve mondják h forr köztünk a levegő, erre mind a ketten nagyban tagadunk. meg folyton azt akarja h mosolyogjak. meg kiharcolja a beszólásaival h nekiessek és ütlegeljem. Miért van ez? mit akar tőlem? Ha egyáltalán akar valamit? Világosan a tudtomra adta h nem vok az esete, mégis ilyeneket csinál..Miért???
2017. dec. 7. 16:29
 1/3 anonim válasza:

Sok minden miatt csesztethet, lehet azért mert azt akarja hogy foglalkozz vele.

Az hogy mit akar tőled, nos ez jó kérdés nekem egyik haverom csak azért cseszteti a hölgyeket mert CSAK, de az is lehet hogy bejössz neki. Sajnos ez így nem tudom megállapítani.

Ha viszont a tudtodra adta ,hogy nem vagy az esete akkor valószínűleg csak kedvel és szimpatikus vagy neki.

2017. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

feltűnési viszketegség :D

szerintem tetszel neki, és ha azon kapja magát hogy rendes veled, akkor beszólásokkal próbálja kompenzálni. próbálj vele beszélni erről, kérdezz rá nyíltan, abban nincsen semmi rossz. :)

2017. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy udvarol,mint egy óvodás.

Miért piszkál? Mert hagyod magad. Egy valamire való lány elé áll, és elküldi a tudod hova, ha így viselkedik. De te hagyod,hogy így viselkedjen.

2017. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!