Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a világosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a világosabb vonású (bőrszín, hajszín, szemszín) emberek inkább a sötétebb vonású embereket szeretik és fordítva?

Figyelt kérdés

Pl aki szőke/vörös hajú, világosabb bőrű, zöld/kék szemű annak inkább jönnek be a fekete/barna hajú, sötét szemű, nem tejfehér bőrűek? És stb-stb


De most általánosságokra gondolok, tehát attól még tetszhet szőkének is szőke, viszont általában azért mégsem így van legtöbbször.


2016. máj. 18. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy ez így van nálam is, és az ismerőseim körében is. Nekem az eredeti hajszínem világosbarna, kék a szemem, és nagyon fehér a bőröm, de a sötéthajú, sötétbarna szemű pasik jönnek be a leginkább. A bőrszín nem igazán számít, de inkább a világosabb bőrszínűt választanám, ha lehetne. Persze, ha valakinek épp világosbarna a haja és kék a szeme, viszont jó a kisugárzása, tetszik az arca, és jól ellehet vele beszélgetni, akkor ez tényleg nem lenne kizáró ok, sőt! De általánosságban a sötétebb vonásúakon akad meg a szemem.

22/N

2016. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor én szerintem a kivétel lehetek. Szőke, zöldszemű vagyok, az év nagy részében fehér bőrű, és ugyanezen vonások tetszenek egy lányba is valamiért
2016. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most sötét bőr alatt azért ne az indiai, cigány vagy arab kinézetűekre gondoljatok
2016. máj. 18. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Rám igaz vöröses haj;világos szeplős bőr;barna szem es a fekete hajú barna bőrű pasik a gyengéim.
2016. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sötétbarna hajam van, kék szemem. Igazából világosabb hajszín nagyon a gyengém. Szemszínt nem nézem. F
2016. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálam igaz

én világosbarna hajú, kék szemű csaj vagyok, és mindig a sötét hajú, barna szemű pasik tetszettek. Pasim is ilyen.

2016. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam is igaz. :)

Szőke hajú, zöld szemű, világos bőrű lány vagyok, és a sötétebb hajú-szemű fiúk tetszenek. Bőrszín viszont mindegy. :)

2016. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rám nem igaz. Szőke vagyok, kék szemű, világos bőrű, férfiakból is a hasonló tulajdonságokkal rendelkezőket kedvelem.
2016. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!