Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egyáltalán értelme Dominák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán értelme Dominákat keresni?

Figyelt kérdés

Több bdsm weboldalra is beregisztráltam és élőben is elmentem több bdsm-el kapcsolatos eseményekre.


Alapvetően ezeket az arányokat látom az általam ismert BDSM weboldalakon (itt most a legnagyobb hazai és külföldiekre kell gondolni).


Először is mint tudjuk az összes netes társkeresőn a nők kb 90%-a semmilyen választ nem ír issza. Kb 10% csak az, aki válaszol. Ez a BDSM oldalakon sincs másképpen.


Az összes Domina kb 80-90%-a fizetős. Amiből lényegében az következik, hogy ők ezt nem is a vágy miatt csinálják, hanem csak a pénz miatt. Tehát számomra ez kihúzva, mert nekem ez az egymás vágyainak kielégítéséről szól, nem pedig arról, hogy valaki pénzért eljátszik valamit.

Annak a megmaradt Dominának a 10-20%-a, akik nem fizetősök pedig kb 75-80%-a leszbikus, vagy legalább is más nők fölött szeretne Domináskodni.


Mi következik ebből? Dióhéjban a következők:

Vegyük úgy, hogy egy oldalon van 1000 aktív felhasználójú Domina és én mindnek írok kulturált, épkézláb mondatokat tartalmazó (farokfotó-mentes) üzenetet, akkor a következő fog történni:

- 1000-ből 900 nem fog semmit sem visszaírni. Maradt 100

- 100-ből 90 fizetős lesz. Maradt 10

- 10-ből 8 leszbikus lesz. Maradt 2

Tehát összesen kb 1000 Dominának kellene írjak ahhoz, hogy összesen kb kettőnél egyáltalán elinduljon valami. Tehát a személyes találkozóhoz való eljutás még csak ezután jönne.



2020. jan. 3. 01:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A matekkal még nem is hiszem hogy nagyon mellélőttél, csak az az 1-2/1000-ből elég optimista. De ne ezen törd a fejed, a lányok nem dominák akarnak lenni, hanem valakinek a párja.
2020. jan. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1


Ezzel nincs gond, örülnék ha megtisztelne azzal, hogy megengedi nekem, hogy a párja lehetek.

2020. jan. 3. 01:34
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Rá jöttél!? Tényleg csak lehúzás,ilyenek a nők! Még párkapcsolatban is!
2020. jan. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Az 1:34-es nőgyűlölőt most hagyjuk.


Nem érted. Nő NEM AKAR DOMINA LENNI és mellette a párod. Csak a párod lenni és kész. Nem fogsz szexuális célzással lányt találni eleve, nemhogy dominát, ami egy nő evolucionárisan befogadó szerepkörének eleve teljesen ellentmond...

2020. jan. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Dominikákat több értelme van
2020. jan. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Jókat írsz. Szerintem van jópár domináns, de nem beszél róla, nem definiálja magát feltétlen úgy, és pont nem az ilyen oldalakon fog megjelenni.
2020. jan. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*mármint nem az smpixin meg hasonló társkeresőn, ezek csak a lehúzásról szólnak.
2020. jan. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Életemben 1× találkoztam egy állásinterjún egy valódi domináns nővel, aki 10 perc alatt K.O.-t adott. Összesítve azt érzem, hogy - rajta kívül - Mo.-n ez a téma a nőknek nem jön be, de lényegében a franc se tudja, hogy mit is akarnak a mai magyar nők.
2020. jan. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Mai magyar nők... XD Istenem, ezek a burkolt, általánosított, semmitmondó beszólások... lerí az ilyen kommentelőről, hogy megutálta a nőket a sikertelensége miatt, és őket hibáztatja a dologért... Olyan alapszintű logikai összefüggéseket kellene átlátni, mint pl.:


- A nők alapvetően nem a domináns nem. Létezik kivétel, hogy erősítse a szabályt, de nem jellemző. Az ősidők óta a nők az "alárendelt", vagy befogadó fél, akkoriban a férfi védte meg, látta el élelemmel, ésatöbbi. A mai kultúrában ez persze már nem így van, de a természet által generált nemi szerepek még mindig élnek, mert eleve nem véletlenül alakultak ki. Azért pl. még most is inkább a férfinak kell meghódítania a nőt.


- Azzal, hogy dominát keresel, kb azt kiáltozod magadról, hogy férfiatlan vagy. Mivel online eleve nagyon ritkán keresnek kapcsolatot nők, az a kevés nem azt fogja választani, akiről nem érzi, hogy férfi.


- Ahogy az előbb írtam, online a nők nagyon-nagyon ritkán keresnek bármit is, hiszen nemigen van rá szükségük - egy nő bármikor szerez szexpartnert is magának élőben, ahol ismeri az embereket, nem kamuznak, kialakul a kémia, stb, illetve rendes kapcsolattal is ugyanez a helyzet.


Ez nem a "mai magyar nők" esete, hanem mindig is ugyanígy volt, az egész világon.

2020. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ÉN is sajnálom nagoyn hogy dominákat nem igazán lehet találni. Akit meg mégis...azokat hagyjuk
2020. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!