Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egyáltalán értelme Dominák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán értelme Dominákat keresni?

Figyelt kérdés

Több bdsm weboldalra is beregisztráltam és élőben is elmentem több bdsm-el kapcsolatos eseményekre.


Alapvetően ezeket az arányokat látom az általam ismert BDSM weboldalakon (itt most a legnagyobb hazai és külföldiekre kell gondolni).


Először is mint tudjuk az összes netes társkeresőn a nők kb 90%-a semmilyen választ nem ír issza. Kb 10% csak az, aki válaszol. Ez a BDSM oldalakon sincs másképpen.


Az összes Domina kb 80-90%-a fizetős. Amiből lényegében az következik, hogy ők ezt nem is a vágy miatt csinálják, hanem csak a pénz miatt. Tehát számomra ez kihúzva, mert nekem ez az egymás vágyainak kielégítéséről szól, nem pedig arról, hogy valaki pénzért eljátszik valamit.

Annak a megmaradt Dominának a 10-20%-a, akik nem fizetősök pedig kb 75-80%-a leszbikus, vagy legalább is más nők fölött szeretne Domináskodni.


Mi következik ebből? Dióhéjban a következők:

Vegyük úgy, hogy egy oldalon van 1000 aktív felhasználójú Domina és én mindnek írok kulturált, épkézláb mondatokat tartalmazó (farokfotó-mentes) üzenetet, akkor a következő fog történni:

- 1000-ből 900 nem fog semmit sem visszaírni. Maradt 100

- 100-ből 90 fizetős lesz. Maradt 10

- 10-ből 8 leszbikus lesz. Maradt 2

Tehát összesen kb 1000 Dominának kellene írjak ahhoz, hogy összesen kb kettőnél egyáltalán elinduljon valami. Tehát a személyes találkozóhoz való eljutás még csak ezután jönne.



2020. jan. 3. 01:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Sok domina szolgáltatóként űzi ezt a tevékenységet, mint a prostik.

De egy valódi domina is jogosan várja el, hogy a szolgája ne sajnálja rá a pénzt. Ha a szolgának igazán fontos az úrnője, akkor költ rá.

Akire nem költ a szolgája és nem is hivatásos domina, az a munka mellett nem ér rá minden hülyének válaszolni.

2020. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 De La Cruse ***** válasza:
43%
Keress maghadnak egy csajt és légy domináns és tanítsad meg arra, hogy mit tegyen veled, de vidd te a vezetés dolgait. A nők szeretik ha vezeti őket egy pasi.
2020. jan. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

Semmi értelme az egésznek.

Gondold végig alaposan, azért fizetsz egy magát dominának nevező nőnek, hogy úgymond szolgáljad. Még a hülyének is megéri, nem véletlenül lett a többségük anyagias. Dolgozol, kiszolgálod és a pénzed is elszedi, közben hülyének is néznek, nem vesznek férfiszámba.

Mondjuk nem is férfias viselkedés a behódolás, csicskulás, ezt a nők is tudják.

Maximum cipőnyaló, lábcsókoló stb. lehetsz, de semmi több, nem fog szexelni veled abban biztos lehetsz, kivéve azokat a prostikat, akik dominát is vállalnak, ők is csak pénzért. A dominák aránytalanul sokat keresnek a befektetett energiához képest, most nem vettem ide azokat akik stúdiót tartanak fent, eszközöket vesznek stb. de ők is vígan megélnek belőle.

A többségük vesz néhány cipőt, harisnyát, esetleg pálcát, ennyiben ki is merül a kelléktár. Meglátogatod fizetsz, némi lábcsók aztán mehetsz, szóval nagyon is megéri.

A findomról nem is beszélve, az ennek a legalja, ott adózol, aztán ennyi, semmilyen fizikai kontaktus sincs, még a cipőjéhez se érhetsz hozzá. Az arányok egyre romlanak, évekkel ezelőtt még nagyobb eséllyel találhattál olyat, aki nem anyagias, de most már...

Mindegyik csak öltözködni, divatozni, szórakozni akar nulla munkával, vagyis dolgozz helyette, dolgozz érte, add le a pénzed és menj a pi...ba, csak erre vagy jó. Ha szexelni akar, arra valódi férfit keres, nem a csicskák közül, hanem a hétköznapi életből.

Ahogy az előttem szóló is írta, ismerkedj, aztán próbáld rávezetni a lányt, hátha nyitott lesz rá. Csak aztán nehogy elkapja a gépszíj és anyagiassá váljon...

2020. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként ez a sok sületlen nem jön rá, hogy egy kedves, szerető barátnőt kellene találni, és ő még jó eséllyel be is vállalna ehhez hasonló szerepjátékokat. De nem, ők dominát keresnek...
2020. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Én találtam,ráadásul olyan nöt aki a legjobb barátnőjével együtt fog alázni engem!Élvezetből,de nyilván nem ingyen,tiszteletdíj ellenében!!!!Próbálkozni kell,főleg a 23év alatti korosztálynál!
2020. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
38%
Cáfolnék pár válaszolót. Én egy cuck szub férjre vágyok, akinél nagyobb papucs nem lenne💕
2020. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan hogy domina, a nők nem dominánsak.
2022. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!