Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet egy férfit egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy férfit egy felcsatolhatós műfarokkal szakszerűen megdugni?

Figyelt kérdés

Mire kell figyelni ahhoz, hogy ne kelljen közben ordítania a fájdalomtól, de azért tövig belemenjen a kis popójába. Emellett el tudja viselni közben a ritmikus lökéseket, ki-be húzogatásokat, amik egy normál közösülés részei is szoktak lenni.

Szerintem ez a fordított felállás az ágyban sok más nőt is izgat és szívesen kipróbálná a párján.


2020. jan. 4. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Síkosításra kell figyelni.
2020. jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoktatni kell a fenekét az igénybevételhez, kis tágítókkal, rövid ideig csináljátok először, aztán később jöhetnek a komolyabb dolgok.
2020. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utána meg majd spontán befosik, mert kitagul záróizma, akkor meg jön pelanka fetis?
2020. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szerintem a pelenkás válasz marhaság. gondolom nem egy baseball ütőt akar a párjának feldugni - de ha úgy is lenne, talán nem minden nap. egyébként meg nehéz elképzelni, hogy annyira gyakran és nagy eszközzel csinálnák, hogy ennek tartós következményei lennének.


én szerencsésnek tartom az a fickót, akinek a bnője/felesége ilyesmin töri a fejét! :) éljen a gazdag fantázia!

2020. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!