Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most erre mit kellett volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit kellett volna mondanom? Nem az anyja kell nekem (? )

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátnőm nagyon bújós, sokszor igényli az összebújást napi szinten, de tényleg nagyon sokszor, és ma reggel is odabújt és azt tudni kell, hogy nagyon nagy cicije van (ami nagyon jó és szép is) és már sokszor szóvá tette, hogy a melleivel többet foglalkozom mint vele (???).


Egyébként bevallom tényleg oda vagyok értük, azt nem tudja, hogy a fenekéért jobban, de azt nem látja, illetve nem tudja, hogy este mikor alszik direkt leveszem róla a takarót - sosincs meztelenül, leszögezem - és már volt, hogy maszturbáltam rá mert szép kerek neki, és hát elszóltam magam ma reggel mikor ugye odabújt, hogy a melleidre is csinálnám (életem legidiótább elszólása komolyan) ő meg kérdezi, hogy mi az, hogy a melleidre is? miért még hová szoktad? Mondtam, hogy ne vegye komolyan, de utána azt mondtam neki, hogy az anyjának is szép idomai vannak (tényleg), erre azt vágja a képembe, hogy tényleg a mellei miatt vagyok vele (hülyeség), meg azt, hogy csak azért, hogy dughassam (???).


Mi ez az összefüggés? Lányok ha valaki tud valamit, de fiúk is írhatnak, hogy ez mi? Hát nem komolyan mondtam.



2020. jan. 4. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok😂😂

Fogták közbe a kezed, vagy magadtol vagy ilyen hü*lye?

2020. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
100%

Mondjuk nem azt, hogy az anyjának is szép idomai vannak. Ember.. :D


Hagyd kicsit lenyugodni, legközelebb pedig előbb gondolkodj mit mondasz.

Másrészről pedig, foglalkozz vele és az érzéseivel többet. Valószínűleg ő úgy érzi, hogy jobban érdekel tégedet a teste, mint ő maga. Az a szép fiatal test is megöregszik egyszer, ne csak az idomaival foglalkozz, bármennyire is felizgat. Legyen fontos a szexualitás nem azt mondom, de ne csak a mellét-fenekét nézd, néha az arcát, a mosolyát, nézz mélyen a szemébe. Ha igazán tetszik és szereted, ezekbe a tulajdonságaiba is ugyan úgy tudsz gyönyörködni, és neki is jobban fog esni.

Ha pedig jól ismered, tudod hogy miket szeret, akkor járj néha picit a kedvében, figyelj oda arra amit mond, segíts neki ha valamivel problémája van, stb. Mutasd ki bátran, hogy szereted, ha van valami ötleted. Néha vegyél neki akár egy szál rózsát, nem kell semmi indoknak lennie, csak add oda neki. Vagy akár készülj otthon valami meglepetéssel neki, akár egy romantikus filmnézés a sötétben pár gyertával, vagy érted, bármi ami szerinte és szerinted romantikus. :D

2020. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok romantikus alkat.
2020. jan. 4. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nagyon finoman fogalmaztál! Te egy tapló vagy!
2021. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!