Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak szerintem elképesztő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem elképesztő bántó és önző viselkedés?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, és 1-2 napja kitalált valamit amivel nagyon megbántott. Ez az volt hogy engedélyemmel szex kapcsolatba kezdene xy-nnal, mert hogy velem annyira azért nem jó. Túl sok az igényem, meg nem tudok elmenni, meg hisztizek hogy nem izgat fel eléggé és néha fáj (mert amúgy tényleg fáj)! De ezeket meg kéne oldanunk együtt hogy jó legyen, nem? Nem pedig “engedéllyel félre lépni” mert én így nem élvezem! Miért, azt hiszi én igen? Nagyon megbántott! Ti egyet értetek vele? Ez normális?

19L



2020. jan. 4. 23:17
1 2
 11/15 orton ***** válasza:
100%

"Érzelmileg képtelen lennék kidobni!"


Senkit nem lehet megmenteni önmagától. Következő kérdéseid itt:


- "Rosszul esett az engedélyezett dugás"

- "Jobb csajjal dug az engedélyemmel"

- "Velem már nem is dug mióta mással dughat"

- "Engem már csak barátnak akar megtartani"

- "Elmenjek-e az esküvőjükre?"


Jó szórakozást!

2020. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azonnal zavard el azt az önző barmot. 23L
2020. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonymousreview60 ***** válasza:
A srác a saját örömét nézi, a tiedért nem erőlködik, kib.a.szott önző. Azonnal dobni kell! Mert a szépszóból még nem ért, abból esetleg 2-3 nő múlva.
2020. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem ez a kapcsolat így nem vezet sehová a jövőben. Én azt tanácsolom, hogy szakíts vele a saját érdekedben, mielőtt mégjobban megsérülsz. Hidd el találsz majd olyan párt akinek számítani fog az is, hogy neked jó legyen.
2020. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azóta már rég kidobtad!
2020. dec. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!