Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket izgat az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket izgat az, ha láthattok egy lányt/nőt olyan intim dolog közben, mint wc-zés, vagy tampon/betétcsere? Volt már részetek ilyen élményben?

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nem minden esetben, de van amikor igen


F

2020. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Engem sajnos nem, inkább lelomboz.
2020. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat...
2020. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Mivel volt már pár barátnőm, láttam már tamponcserét és pisilést is.

Igazából egyik sem hatott rám extázisként!

Viszont ha nagyon csőre voltam töltve volt, hogy mikor a csaj pisilt beálltam elé a WC-ben álló cerkával! 😳🤗


33/F

2020. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Öhh, barátnőm kishúga (2 éves) betojt előttem a pelenkába aztán én cseréltem ki neki, és pucoltam ki a szarból, illetve volt hogy én vettem le róla a reggeli telepisilt pelust. Gyönyörű, aranyos, mosolygós szőke kislány, de nem izgultam rá szexuálisan.
2020. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Tavaly nyáron az akkori barátnőmmel nem teljesen befolyásoltság mentes állapotban dobtuk egy sárgát a szilvatája alatt. Nem gondoltam volna,de nekem a vége már a lombok közé ment.😂
2020. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A volt párom betét, tampon, intimkehely cserélésnél mindig kíváncsian figyelt, de nem izgatta fel.
2020. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
WC-zés izgat, a tampon nem. Így aztán csak az előbbiben volt eddig részem. :)
2020. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
A pisilés nagyon szexi tud lenni! Gyakran van erekcióm ha egy szép csajt pisilni látok, ilyenkor odalépek és a szájába nyomom. Általában nem akarja felhúzni a bugyit, csak megfordul és a wc-re térdel... ;)
2020. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A pisilés igen, de a szarszag lelombozó.
2020. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!