Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mosolyogják meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mosolyogják meg a pinabolond férfiakat?

Figyelt kérdés
Míg cigizni, piálni menő, kokózni egyenesen cool, addig a természetes késztetéseiknek élő férfiakat kiröhögik.

2020. jan. 5. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak közülük egyiket se tartom über királynak. De az se erény ha valaki csak a szexnek él és annyira inger szegény, hogy nem tud más csinálni csak bszni...A Szex nagyon jó dolog. De rengeteg más dolog is van ami élményt tud adni .

N

2020. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az 1-es válaszáva teljesen egyet értek, Nálam a szex része a kapcsolatnak de nem csak arra épül, olyan nővel tudok lefeküdni aki iránt érzek is valamit aki mellett tudom hogy biztonságban vagyok és nem az a fontos hogy hányszor élvezünk el hanem a gyengédség is nagyon benne van.
2020. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akik megmosolyognak, kiröhögnek ilyent azok sem helytelenítik hevesen, mert akkor ellenségesebb lenne a reakciójuk.


Ilyen reakcióhoz az is elég ha pl. 50 éves férfi festi a haját, szabadidejében olyan stílusú, márkájú ruhákat hord, ami 20 évesekhez illik.

2020. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Mert egyes férfiak olyan ostobaságokat képesek elkövetni csak hogy puncihoz jussanak,hogy az valami szánni való


Azért mosolyogják meg,mert alap esetben egy felnőtt embertől elvarnák hogy az eszévek gondolkodjon ne a pcsével.

2020. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: Aha. És aki piál, kokózik az vajon mennyire gondolkodik a fejével?
2020. jan. 5. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

#5


Az semmivel sem gondolkodik, hiszen már esze sincs. A drog, alkohol elöli az agysejteket, elbutít.

A pinabolond meg csak a farkát használja gondolkodásra. Lássuk be, annak sincs agysejtje. Tudod, fsz feláll, ész megáll.

2020. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam erre mondani: a szexmánia a legjobb mánia!
2020. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy biztos. Ez legalább ártalmatlan az egészségre. Nincs azzal gond ha valaki szereti a szexet. Baj akkor van, ha mindegy kivel...
2020. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!