Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek mitől jön meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mitől jön meg a kedve a szexhez általában?

Figyelt kérdés
Belátom, hogy tuti én rontok el valamit, mert ennyi nőben már nem lehet hiba. Viszont egész egyszerűen nem tudok senkivel sem eljutni a szexig, még 10 ismerkedésből sem. Próbálok változtatni azon, amit mondok, néha jobb helyre meghívni a kiszemeltet vagy nagyobb ajándékot venni. Gyakrabban keresni, többet bókolni, szóval sokmindennel próbálkoztam már. Mindez látszólag hidegen hagyja a nőket.
2020. jan. 5. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Mond meg kerek perec,hogy nagyon szexi. Szeretnél vele lefeküdni. Gyakran egy dicséret is elég. Én egy lány baráttal jártam úgy,hogy beszélgettünk nagyon sokat szexröl, valahogy kilátszott a bugyija megdicsértem utána kérdezte,hogy akarom e látni a bugyit. Persze,hogy akarom a fürdőbe levette és csak bugyiban bejött a nappaliba. Megdicsértem,hogy nagyon szexi. Erre az ölembe ült, csókolóztunk és utána meglovagolt.

Nem kamu, pedig nagyon csúnya vagyok és kövér is...

Másik nagy franciaágyon laptoprol romantikus filmet néztünk és közben simogattam, a fejét maszíroztam. Kerestem a fizikai kontaktust. A film 3/4edénél megkérdeztem,hogy nem e szexelünk és képzeld belement.

Szóval valamit tényleg rosszúl csinálsz. Minden nő szeretne szexelni. Szerintem legyél kedves és udvarias. Add magadat, ha bunkó vagy légy önmagad. Ne egy kitalált fickóba szeressenek bele, mert úgyis kiderül,hogy ki vagy. Aztán kamu fickóval nem kufircolnak.hacsak nem egyéjszakás exen bosszútálló szexet keresnek.

2020. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11 jól mondja, főleg az exen bosszúálló szexet. XDD ami annyira tré. gondolhatjátok, mennyire bosszút állnak az exen.. mindenki mennyire rosszul jár tőle :D pedig ez annyira tipikus!!


Az ex konkrétan már lesz.rja

Te jól jársz. :D


szerencsétlen csaj meg sopánkodik és szánja bánja, aztán gereblyézi a megmaradt tartását XD

2020. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valakinél pont az válik be, ha a pasi veszi kézbe a dolgok alakulásának irányítását;) Én pl. furcsállottam, hogy sok hónapnak kellett eltelnie, mire kettesben voltunk csókolóztunk és elkezdte markolni a fenekem és fogdosni a mellem. És úgy csókolt, hogy az egyik kezével az arcom fogta és magához húzott a másikkal. Na ha ez sem a pozitívat hozza ki a csajból akkor nem akar téged igazán.
2020. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól van egy rendes odaadó párja.
2020. jan. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem attól ha álmos vagyok vagy ha érzem hogy a pasim kemény
2020. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!