Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg pasiknak általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg pasiknak általában magasabb elvárásaik vannak, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy pl ha egy srác szőrös (ezt azért sok csaj eltűri) az már kizáró ok a legtöbb melegnél.
2016. nov. 6. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

1. Ugyan, a nők többsége is.

Nem hiába van az, hogy ha egy pasas "csak" átlagos, már önbizalomhiányos és nem kell szinte senkinek. Sőt, örül ha talál egyet akivel jól elvan.

Ilyen szempontból nincs más különbség a nők és a férfiak közt.

2016. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Szia, ez nem igaz mert én meleg vagyok és nem zavar ha a pasimon van szőr, ellenben rajtam ne legyen.

Az aktívon lehet, a passzív meg legyen szőrtelen. :)

A nőknél sokkal magasabb az elvárás más területen, a pasik meg nem annyira felszínesek ez az igazság, bár lehet én azért látom igy mert nem izgatnak a divatbuz*k hanem, hogy legyen minnél természetesebb, a lelkébe szeretek bele az embernek mert a szépség realív, mármint van aki megőrül érted mig a másik nem talál szépnek, ha kedves vagy és jószívű attól még nem vagy átlagos.

2016. nov. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, lehet hogy a nők felszínesek, de a melegek meg saját magukról is mondják azt, hogy ott 3 perc alatt találsz valakit dugásra. xD Nos, ez róluk akkor mit mond el?
2016. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy nagy általánosítás, én meleg vagyok és imádom ha egy férfi szőrös, emellett egyáltalán nem érzem magam felszínesnek. Amúgy a hetero nők között is vannak olyanok, akik "3 perc alatt találnak valakit szexre"
2016. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Itt nem a találás a lényeg, hanem az aki 3 perc alatt szétteszi bárkinek. Egy nő persze, hogy 3 perc alatt talál, mert a férfiak sokkal szexközpontúbbak. De a dolog ott keződik, hogy a legtöbb nő el sem jut idáig, mert nekik nem ennyire a szex körül forog az életük. Amúgy meg nem én állítom ezt a melegekről, tőlük szoktam ezt hallani mindig. Az nem felszínesség ha ilyen sok embernek csak a szex számít? Meg itt is sok fiú panaszkodik, hogy csak a s*ggükre meg a farkukra kíváncsiak az ismerkedők. Szerintem ez is felszínesség.
2016. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyénfüggő. Mondjuk magamból nem indulnék ki, mert én meleg vagyok és elég magasak az elvárásaim... de ez nem általános, amennyire másoknál észrevettem.
2016. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!