Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hagynátok ezt a barátnőtökn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok ezt a barátnőtöknek és a legjobb barátjának?

Figyelt kérdés
A barátnőm elmondta nekem azt hogy a legjobb fiú barátjával csapkodni szokták egymás seggét és és a barátnőm azt mondta hogy ebben nincs több barátságnál ( amúgy tényleg csak barátilag csinálják hülyeségből mert a srácnak már elég régóta kapcsolata van) na mindegy én erre az egészee csak annyit mondtam hogy nem nagyon díjazom ezt az egészet és témát váltottam. Ma azt tervezem hogy megbeszélem a barátnőmmel azt hogy ezt fejezzék ve mert oké hogy legjobb barátok de azert van egy határ! Ti mit gondoltok mondjam neki vagy inkább hagyjam?

2018. nov. 5. 13:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és pàr évvel ezelőtt a srác együtt volt a barátnőmmel szóval ezért sem akarom ezt engedni... (bocsánat a helyesírási hibákért telefonról vagyok)
2018. nov. 5. 13:14
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
A lany akivel egyutt lakom, tinderen szedtem ossze, kavartunk de inkabb baratok lettunk. Az o pasijanak se lennek a helyeben, pedig en aztan tudom h semmi nincs koztunk. Beszeld meg vele hogy ezt te amugy nem igazan toleralod es a sracnak nagyon fog fajni a keze
2018. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt már mondtam neki tegnap hogy ha nem fejezi be a srác akkor lesz egy törött keze de az a baj nem szereti ha verekedek és ebből is csak a probléma lenne. De ma mindent meg fogunk beszélni
2018. nov. 5. 14:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem hagyom ilyet! Ha valaki hozzányúl a csajomhoz, fejberugom!
2018. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy ha a csaj ebben partner, akkor ő a hibás és nem a srác. Szóval rosszul látod... nem a srácot kell helyre tenni hanem a te fejedet hogy lássad végre ha a csaj ezt hagyja akkor te nem vagy igazán fontos neki. ennyi
2018. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hagynam az tuti xD
2018. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaza van, a csajt kell észhez térítened, de amúgy szerintem ez már régen rossz, hogy egymás fenekét csapkodják. Neken voltak,van nagyon közeli lánybarátaim de viccből történő seggbecsapkodás? Majd viccből megdugja? 😂 Főleg hogy még együtt is voltak, ergó a srác szexuálisan is vonzó volt neki egy ideig, tehát az esete.
2018. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elkezdtem választ írni olyan szemszögből, hogy a haverod a csaj, nem úgy a barátnőd. De így sokkal másabb a válaszom:

Ez így nagyon nem oké.

Sürgősen állítsd le a srácot, meg aztán a barátnőd nem ártatlan. Ha nem változik, akkor ülj le a barátnőddel beszélgetni, hogy neki milyen lenne van te kezdenéd el csajok seggét csapkodni, mint 'barát'. Gobdolom örülne neki, és nem nézné rossz szemmel...

2018. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megoldódott...
2018. nov. 5. 21:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd viccbol megdugja :DDD
2018. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!