Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Emiatt megtudnátok bocsátani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt megtudnátok bocsátani a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a barátommal és fél évvel ezelőtt elmentem fotózkodni egy fiúhoz.

Igazából instán találtam a srac profilára és ki írta a profiljára, hogy ingyen vállal fotózást. Láttam a képeit is, hogy tök jókat készít.


Én pedig beleéltem magamat, hogy majd csinál rólam karácsonyi képeket, ilyen színes égőkkel, karácsonyfával stb, mert ilyeneket régóta szerettem volna.


Barátomnak viszont hazudtam és azt mondtam egy barátnőm fotózott, mert nem mertem elmondani neki, hogy amúgy nem ismerem azt aki fog és hogy egyébként pasi és hogy a házukban lesz.


Most azonban kiderítette sajnos egy kommentből, hogy azt a féléves képet a srác csinálta rólam. És nagyon csalódott és azt hiszi lehet megcsaltam.


És én pedig tudom, hogy nem csaltam meg... soha senkit se csalnék meg, mert én képtelen lennék rá és nagyon szeretem a barátomat nem hagynám el senkiért... csak szimplán nagyon szeretek fotókat készíteni másokról és magamról is...


Tudom felelőtlen volt télen egy ismeretlen fiúhoz elmenni, de amúgy egyidős vagyok a fiúval és egy teljesen egyszerű csendes visszafogott fiú volt aki a légynek se árt, csak szimplán gyakorolni akarja a fotózást.


Átöltözni meg a wc-ben öltöztem át, nyilván nem előtte és kötött pulcsiban fotózkodtam :D


Csak most nagyon bánt, hogy hazudtam neki és hogy ő csalódott és tudom most haragszik rám.


Ha elmondtam volna neki akkor tuti nem engedett volna, max ha ő is jön, de szerintem nem tudtam volna rá venni.



2019. szept. 28. 14:02
 1/8 A kérdező kommentje:
21L 21F
2019. szept. 28. 14:03
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Talán egyszer igen.
2019. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem Kellett volna hazudni. Meg egyszer ne csinálj ilyet, ne csodalkozz ha kételkedik benned. A másik meg az, hogy legyen annyi eszed, hogy nem mész el idegenekhez egyedül, most szerencséd volt de meg van a baj nagyon hamar hidd el. Legyen ennél több eszed kérlek!!!
2019. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hogyan higgyen neked a fiúd, ha már hazudtál neki és erre neki kellett rájönnie??? Nálam csalódásmentes évek sora kellene, hogy újra megbízzak benned. (De ez én vagyok és nem a barátod.). Tény, hogy felelőtlen voltál és ezt előttem is felrótták neked. Most viseld a következményeket!

Válaszolva a kérdésedre: nagyon kellene bizonyítanod, hogy elnézzem és megbocsássak.

2019. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"21L 21F" Biztosan nem 11????
2019. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés köszi nektek:(
2019. szept. 28. 19:29
 7/8 kamugyrosz ***** válasza:
Mi a fotos csavo instaja?
2019. szept. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem szeretnék kiadni neveket.
2019. szept. 30. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!