Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok\merek hozzányúlni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok\merek hozzányúlni a fiumhoz ilyen téren 😬Valami tipp? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szoval én nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen téren és a jelenlegi párommal volt a legelső csókom is. De mikor kettesben vagyunk valamelyikünk lakásán, akkor ő nadrágon keresztül szokott izgatni engem (2x volt ilyen eddig)és szeretném neki viszonozni, de nem merek oda nyulni, sőt azt se tudom a nadrágja melyik részénél kéne keresnem és olyan szerencsétlennek érzem magam. Nem szeretném szószerint meg mondani, hogy "sajnálom nem merek hozzádnyúlni" vagy megkérdezni, hogy "kiverhetem-e neked" mert az olyan gáz lenne és kínos is. Viszont valahogy szeretnék utalni rá.

Mivel utalhatnék rá, akár szóban, akár valamilyen tettel.Vagy ti ezt hogy oldanátok\oldottátok meg? Vagy csak én lennék ennyire félénk? És hogyan kell kiverni, van rá esetleg valami technika vagy amire figyelni kell ilyenkor? Nadragon vagy alson keresztul csinaljam elsore?

Légyszíves segítsetek... és a nemeteket írjatok oda légyszíves, előre is köszönöm.

1…\L



2020. jan. 6. 03:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nadrágon keresztűl ne verd ki neki. F.
2020. jan. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyúlj végre oda. A többi menni fog.
2020. jan. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz helyre nem nyúlhatsz, ha meg igen, akkor majdcsak elirányít a srác a jó helyre, úgyhogy hajrá. :)

Nadrágon keresztül semmiképpen, nem tudom elképzelni, hogy úgy bármi értelmeset tudnál vele kezdeni. Alsón keresztül még talán, de akkor már inkább ne legyen rajta.

De kezdheted úgy, hogy először csak nadrágon keresztül simogatod, utána benyúlsz a nadrágjába, egy ideig alsón keresztül simogatod, majd benyúlsz a gatyája alá, úgy ingerled, utána a végén lerángatod róla és szépen kivered neki. :D


Nem kell parázni semmitől, ha a srác tapasztaltabb, mint te, akkor úgyis mondani fogja, hogy mi és hogy a jó neki. Ha nem mondja magától, akkor pedig kérdezz tőle nyugodtan. Egyébként meg rövid időn belül úgyis ráérzel. Próbáld erősebben-gyengébben, váltogasd a kézmozdulatokat. Inkább a makkot kényeztesd, de óvatosan.



L

2020. jan. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Ha Ő már izgat téged, akkor alig várja, hogy hasonlóan tegyél. Kezdd test simogatással, (hát, láb, fenék, mellkas) miközben csókolóztok. Közben néha két irány között tévedj oda, pici időre két-három finom markolás erejéig, és figyeld a reakcióját. A nadrágon belüli izgatással vigyázzatok, mert kényelmetlenné válhat a helyzet, ha ott élvez el :)
2020. jan. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Csinálod, és rajossz. Túlgondolod. Ilyen a tini agy. Atmentem én is ezen. Már csak csinálok mindent, és jön.
2020. jan. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt kérdezd meg, hogy kiverhetem-e neked, hanem azt: szeretnéd, ha símogatnálak?

Az egy egész picit furcsa nekem, hogy kivernéd a farkát, de nem tudod, hogy a nadrágja menyik részén van neki...

Ugye nem azért kérdezted, hogy izgi válaszokat olvass?

Pont elég lesz neki, ha csak finoman cirógatod nadrágon keresztül, majd hamarosan meg fogja mondani, mit szeretne.

2020. jan. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6 hidd el nem az izgi válaszok, sokkal inkább a hasznos válaszok miatt írtam ki, mert tényleg szükségem van egy pár tippre 😅

Es okés sokan irtatok, hogy gatyan keresztul nem lehet jól, szoval akkor az majd valahogy lekerül, persze válaszokat továbbra is szívesen fogadok el 😊

2020. jan. 6. 06:14
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az egész pont olyan mint a szeretet és a szex!

Nem mondani kell, hanem éreztetni és csinálni.

Nem kell ezt mondani, csókolózás közben kigombolod/lehúzod a sliccét, és simogatni kezded.

Egy a lényeg!

Óvatosan kell csinálni, a fitymát/bőrt ne húzd meg erősen rajta (csak addig amíg a rövidfék engedi), ne szorítsd meg, és nem is használd kartámasznak (tartsd meg a kezed súlyát).

Nem kell tőle félni, olyan nincs, hiogy ne csinálnád jól!

Minden simogatás egy örökkévalóság a kedvesedtől, mindegy hogyan csinálja.

2020. jan. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kis szerencsétlen lehetsz ha azt sem tudod h a nadrágjában hol keresd.

Ne szóban, hanem cselekedetben nyilvánuljon ez meg. Kezd először nadrágon keresztűl, majd alsón keresztűl és a vegen vedd elő neki es úgy izgasd.

2020. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Megértem hogy ez 12 évesen ha nem megy még.
2020. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!