Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok\merek hozzányúlni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok\merek hozzányúlni a fiumhoz ilyen téren 😬Valami tipp? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szoval én nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen téren és a jelenlegi párommal volt a legelső csókom is. De mikor kettesben vagyunk valamelyikünk lakásán, akkor ő nadrágon keresztül szokott izgatni engem (2x volt ilyen eddig)és szeretném neki viszonozni, de nem merek oda nyulni, sőt azt se tudom a nadrágja melyik részénél kéne keresnem és olyan szerencsétlennek érzem magam. Nem szeretném szószerint meg mondani, hogy "sajnálom nem merek hozzádnyúlni" vagy megkérdezni, hogy "kiverhetem-e neked" mert az olyan gáz lenne és kínos is. Viszont valahogy szeretnék utalni rá.

Mivel utalhatnék rá, akár szóban, akár valamilyen tettel.Vagy ti ezt hogy oldanátok\oldottátok meg? Vagy csak én lennék ennyire félénk? És hogyan kell kiverni, van rá esetleg valami technika vagy amire figyelni kell ilyenkor? Nadragon vagy alson keresztul csinaljam elsore?

Légyszíves segítsetek... és a nemeteket írjatok oda légyszíves, előre is köszönöm.

1…\L



2020. jan. 6. 03:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem pont más miatt nem kell izgulni.

Mert teljesen normális, hogy nem tudod, mi hogy van. Nyilván arra gondoltál, hogy ha fel van húzva a nadrágja, akkor pontosan hogy van a nadrágon belül a farka, meg a golyói. Ezt nem tudod pontosan.

De én mást mondok, mint a többiek: Eleve nem kell tudnod, nem kell megtalálnod hirtelen odanyúlva, hanem beszélj! Mondd el, hogy zavarban vagy, hogy ha bénáznál picit, nézze el, mert nem vagy fiú, nem tudod, mi hogy van. Pont, hogy mondd el neki, hogy felfedezőút lesz most neked és nézze el, ha az elején ennek megfelelően fogsz csinálni dolgokat. Mondd el, hogy ilyen alap kérdésekben is nem tudod, hogy is van, mert lány vagy, nem is tudhatod. Kiváncsi vagy és alap dolgok is kérdésesek neked. Beszélj vele. Ne félj attól, hogy ettől furán néz rád, mert ez normális. Sőt, merem mondani (magamból kiindulva), hogy ez aranyos és szexi is egyben. Alig várnám, hogy próbálj hozzányúlni, hogy próbáld feltérképezni a dolgokat.

Sőt (és ebbe gondolj bele), kerek szemmel néznék mindent, hogy minden az agyamba égjen, hogy mindig emlékezzek, milyen voltál a legelső alkalommal. Mert abból csak egy van. Jobb is, ha tudom előtte. Beszélj, mondd neki. Ne akard megváltani egyedül a világot, mert csak tőle is elveszed ezt. Hidd el, hogy aranyos lesz amit csinálsz, emlék marad neki is az első alkalmad.

Ennek tudatában tehát nagyon fog nézni téged és figyelni rád, mit csinálsz: te leszel a főszereplő, ő a néző, tehát mosolyogni fog és alig várja. Nyilván kiváncsi, hogy te, első alkalommal, hogy térképezed fel őt. Ne vedd el tőle ezt az élményt azzal, hogy eljátszod a profit. :)

Tehát a véleményem: Pont, hogy ne nyomdd el, hogy izgulsz, ne az legyen a szempont, hogy hogy legyél rögtön ügyes, tökéletes és hogy titkold el a tudatlanságod, hogy nem értesz még hozzá, hanem pont fordítva: mondd el, hogy teljesen tapasztalatlan vagy, de szeretnéd feltérképezni, megnézni, megfogni. Mondd neki, hogy zavarban vagy és mondd el neki konkrétan a kérdéses dolgokat, amiket nem tudsz, hagy örüljön. Nem butának fog tartani, hanem lánynak és kérd, hogy ennek tudatában segítsen: válaszolgasson a kérdéseidre és engedje, hogy felfedezd, hogy is helyezkedik el a cucc például.

Legyetek olyan jó viszonban, hogy elmondhasd neki azt, amit itt tőlünk kérdezel! Hidd el, nagyon fog örülni, hogy tőle kérdezel és ő válaszolhat.

2020. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Lacc80 ***** válasza:
100%
Ne szégyeld, hogy nem tudod. Ha nem akarsz ügyetlenkedi, kérd meg, hogy vegye elő. És nem kell több. Onnantól simább lesz. Tudnod kell mondani, ha bizonytalan vagy. De arra készülj, hogy ha előveszed akkor akard is kiverni neki. A legjobb lenne ezeket megbeszélni. De biztos örülni fog neki.
2020. jan. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Akis_hamis ***** válasza:
Nem kell ezen izgulnod. Csak gombold ki nadrágját, húzd le az alsót, aztán fogd meg farkát. Hidd el, egy szót sem fog szólni, legfeljebb piheg és élvezi a helyzetet. Ha ő is szűz, akkor tökmindegy milyen "béna" vagy, akárhogy csinálod el fog élvezni :) utána felszabadultan nevettek majd az egészen és legközelebb minden tök simán fog menni :)
2020. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én szűz vagyok, ő már nem 😅
2020. jan. 9. 10:57
 15/19 anonim ***** válasza:
30%
na ki-e csapkodtad-e már neki?
2020. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Utolsonak...

Nem, igazából most még nem alakalmas, csak majd

nem sokára majd lehet az lesz 🤔 És gondoltam jobb időbe rákérdezni erre, ezért is minél tobb választ kapok annál jobb 😀

2020. jan. 10. 20:40
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem ugy ertetodne magatol, hogy ruhastol fekszem mellette, es a terdemmel finoman kozelitek a nadragjahoz. Nem ratehenkedek persze, de eloszor a labszarammal korzok a sliccenel, es erzed mar, hogy hol keress. Aztan kezzel nadragon keresztul simogatnam. Ezek utan lehet, hogy o oldja ki az ovet, vagy vezeti a kezedet.

En nem mondanek semmit, csak ezt tennem.

2020. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na megtaláltad már azóta?
2021. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2022. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!