Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindennapi életben domináns,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapi életben domináns, intim helyzetben alávetett. Csak velem van így? A kettő mennyire függ össze egymással?

Figyelt kérdés

Az élet minden területén határozott, magabiztos, kiegyensúlyozott, erős (itt nem fizikailag értem, hanem lelkileg ill. jellemre), önmagáért keményen kiálló, néha talán kicsit túl erélyes, nagyhangú is vagyok. De szex során meg imádok a párom alárendeltje lenni. Ez pl. olyanokban nyílvánul meg, hogy ölbe kap, ha bírkozunk és felül kerekedik rajtam (nem is nagyon van esélyem ellene), imádom ha szétcsiklandoz, ha a hasamba fúj ilyenkor csak sikongatok és pirulva kacagok, mint egy hülye vagy épp hülyülésből elfenekel. Meg kizárólag csak misszionárius pózban szeretkezünk, mert imádom ahogy rám nehezedik a teste, mert én ezt úgy élem meg, hogy innen most nincs menekvés és ez felettébb tűzbe hoz. (legalábbis én ezt így élem meg)


Szóval a kettő mennyire függ össze? Ezek szerint nemigen? Így tehát a kérdésem inkább lányokhoz/nőkhöz szól, van más is köztetek, aki az életben egy kemény határozott nő, intim helyzetben viszont alávetett? Hallottam egyszer idős bácsikat, amint azt ecsetelik, hogy az a nő, aki nadrágot visel, az az ágyban is nadrágot visel. Illetve ha már ennyire dobálózok ezzel a szóval, még egy másodlagos kérdés: ez alávetettségnek mondható, amit viszonylag nagy vonalakban írtam a párommal való szokásainkról? Amúgy meg bocsánat, ha túl hosszú lett, szóval már azt is köszönöm, ha egyáltalán elolvassátok.



2020. jan. 6. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a ritka hogy valaki mindig, mindenhol vezetni, dominálni akar.


Sok határozott nő vágyik arra hogy a kapcsolatban, a szexben ne kellnen döntést hozni, csak élvezze ahogy sodorják az események és irányítja a párja-természetesen jó irányba.

2020. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok. Valamelyik kérdéshez ilyen választ írtam:

“Én ezt úgy tudnám elképzelni, hogy a falkákban is vannak a béták, felettük csak az alfa áll, csak neki hódol be, a többi pedig vagy egyenrangú a bétával vagy alatta áll.”

Remélem érthető. Szerintem ezzel lehet magyarázni. :)

Amúgy én is szeretem azt érezni és tudni, hogy erősebb nálam, és bármit megtehetne, semmi esélyem nem lenne ellene. Meg azt is jó tudni hogy ennek ellenére nekem akar jót. Örülök, hogy megtudtam, más is így gondolkodik.

2020. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt preferálom.
2020. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl. hasonló pasit is ismerek. Az életben nagyon domináns, végrehajtó, mindenkit le akar győzni, állandóan harcol stb. Az ágyban viszont alig irányít, imádja ha a lányok az arcára ülnek, ha a lányok vannak felül, ők irányítanak stb.
2020. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!