Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártatok már hasonló cipőben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már hasonló cipőben? Meg tudtátok oldani?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt (22L 25F). Jól megvoltunk eddig, a szex is pazar volt. Viszont mindig is szeretett engem kritizálni, amit eddig jól tudtam kezelni, de mostanában eléggé túlzásba vitte, kitért a külsőmre is, amivel nagyon megbántott. Meg is beszéltük, bocsánatot kért és megígérte, hogy odafigyel ezentúl mit hogy mond. Viszont bennem olyan mély nyomott hagyott (konkrétan a nőiességemet fikázta le) hogy azóta egyáltalán nem kívánom vele a szexet.

Nem szeretnék szakítani vele, szeretném ezt helyrehozni. Nem tudom én vagyok-e túl érzékeny.

Holnap 10 napra távol leszek tőle, talán a távolság majd enyhít a helyzeten és mikor újra találkozunk, minden a régi lesz?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 16. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a lételemed a megaláztatás akkor hajrá!

De a kérdésedből nem ez jön le!

Egy kis pts aki rendszeresen kritizál,lefikáz úgy hogy még a libidódat is per pillanat,letolta a béka s.gge alá.

Attól te mi jót vársz?

De őszintén?

Egy éves kapcsolatot le kell szrni.S nem nyüglődni vele.

Gondolom nem tetszik amit írtam,de ez az igazság.

Majd mr tökély rájön hogy mennyire voltál "s.ar" ha már nem leszel neki.

2019. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy kicsi a melled?
2019. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem. Azt mondta nem szép a p.ncim.
2019. jan. 16. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég tuskó egy pasid van, és ez még csak a kezdet (szerintem).
2019. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy vettem észre, hogy egyre gyakoribbak a kritikák. De azt is tudom, hogy a szülei pontosan ugyanezt csinâlják vele gyerekkora óta. Én szeretném ha ezen tudna változtatni. Nem tudom lehetséges-e. Mondta, hogy nem szeretne olyánná válni mint a szülei, sajnálja, hogy ezt csinálja velem. De azóta is kritizált már hogy ezt kijelentette.
2019. jan. 16. 23:28
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem akartam bántóan jellemezni a barátodat, de ha nem is tudatosan csinálja, akkor is az, mert olyan gátlásokat ültet el benned, hogy nem biztos, hogy valaha is visszaáll a "rend" a szexuális életetekbe. Sőt, kihatással lehet a jövőbeni kapcsolatodra is.
2019. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ha ha

Így manipulál, sok férfi alkalmazza ezt a taktikát, direkt azért próbálja meg lerombolni az önbizalmad, hogy ne érezd magadat kívánatosnak más férfiak szemében, ezáltal akar megvédeni a riválisoktól.

Valószínűleg nem érzi magát elegendőnek hozzád, és fél hogy esetleg elveszít.

2019. jan. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én csajom puncijanal is láttam már szebbet, de ezt sosem fogom megmondani neki. Viszont magammal őszintenek kell lennem.


Az a kapcsolat, ahol serulsz és nem epulsz, nem vezet jó irányba. Cseréld le.

2019. jan. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a tudat a "nem" szót ignorálja tehát ha azt mondja "Nem akarok oszüleim" akkor olyan lesz úgy kellene hozzá állnia hogy arra gondol hogy én másokban megtalálom a szépet ami nekem tetszik.. Mindenkinek megvannak a maga "sérülései" de egy idő után az ember felnő elméletileg és a tetteiért felelősséget kell vállalnia. Úgy elbeszélgetnék ezzel a "kisfiúval" hogy oké nem szép a párod puncija de gondolj már bele ha behatolsz az jó érzés? És egyáltalán ki mondja meg hogy melyik punci szép? Ha ezek után is kritizál akkor szerintem kőkeményen állítsd választás elé, vagy változtat és akár keres magának valamilyen terápiát vagy el fog veszíteni téged. Az egy dolog hogy téged de a következő kapcsolatában ugyanúgy ezt meg fogja tenni és aztán majd nem érti hogy miért van egyedül. Arra kellene ráébresztened hogy te is találhatnál benne valamit ami nem a leg tökéletesebb bánom is én az illata vagy korpás a haja vagy … A távollét segíthet mert hiányozni fogsz neki de lehet csak ideig-óráig mert ha nem tud változtatni magán akkor újra meg fog bántani.. Nem az számít hogy egy kapcsolat 1 vagy 25 éve tart, ha az egyik fél terorizálja a másikat vagy lealázza vagy függő lesz akkor hogy várja el hogy a párja a akkor is kitartson mellette ha az lehetetleen?
2019. jan. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

25 évig ezt nevelték belé. S azóta is kritizál hogy kijelentette hogy nem fog.

Kedves kérdező! Neked mi kell még hogy észhez térj,és egy olyan fiút keress magadnak aki meg is becsül.

2019. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!