Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a szexre kellek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szexre kellek, mivel nem vagyok férfi, képtelen vagyok az elsőre bizalom nélkül? 22/L

Figyelt kérdés

Meg szűz vagyok, de olyan mintha nem létezne az, akire vágyom, ráadásul egyre inkább kevesebben vannak, akik szóba jöhetnek, mert már foglaltak stb.

Feladtam és belefáradtam, hogy azért kell őket elutasítani mert csak a szexre kellek.

A történetem az, hogy kövér voltam még kikozoditettek,nem jártam disco a, mert nem voltak barátaim, 19 éves koromig olyan mintha láthatatlan voltam. Aztán lefogytam és csak szexre kellettem volna. Pedig nem vagyok kihívó és állítólag rendes lány vagyok



2020. jan. 11. 13:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tehát visszautasított egy nagyképű gyökér. Ez a gond? A többi csak sírás rívás.


Menj pszichiáterhez. A gond a te fejedben van.

2020. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat a 24hus cikkek félre mentek
2020. jan. 11. 14:36
 13/20 A kérdező kommentje:
Azóta már volt kettő rendes fiú és ok is durvan viszautasitottak
2020. jan. 11. 14:37
 14/20 anonim ***** válasza:

El kell gondolkoznod miért.

Ez nem megy varázsütésre. Ha férfi lennél 10/9 visszautasítanának... örülj inkább ennek.


Meg pl az értelmiségi normális férfiaknak magasabbak az igényei belsőben. Fontosabb mint a külső.

2020. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ne bántásnak vedd, komolyan mondom:

Oda kéne figyelni, hogy ki foglalkozik veled. Azt a valakit kellene értékelni. Legyél kiváncsi rá. Úgy tűnik, csak válogatsz, hogy panaszkodhass.

2020. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy nézel ki. De lehet jól, így bejössz sok pasinak, köztük a macsóknak is, akiknek viszont csak szexre kellesz. Te pedig annyira örülsz hogy észre vesznek, hogy nem veszed észre azt, aki téged lát mint nőt, és nem mint egyszeri szex kalandot.
2020. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha válogat valaki, akkor el kell fogadni, hogy nincs könnyű dolga.


Nekem pl férfiként elég magasak az igényeim belső értékeket tekintve, emiatt tudom hogy ritkán akad olyan akivel összejövök, vagy nem foglalt... olyanból sok van akivel működne valami, akár csak szex. Viszont az nekem kevés.


Szóval vagy lejjebb adod a mércét, vagy beletörődsz, hogy ez nehéz játék.

2020. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én már úgy vagyok vele, hogy majd a Jóisten csak odavezet valaki komolyat, párt.. Mert a jó kapcsolatok ahol hűség van és szeretet, az élet nagy áldása ..


Szóval tanulás, ima és munka, a többi meg majd jön amikor ahogy jön. Aggodalom mentesen, mert az csak őrli az embert. Senki sem mondja meg kívülről kinek van és nincsen párja, érdemes rá várni..

2020. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ezt az imás baromságot minden kéreéshez copy pasteled?
2020. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nincs leadas az igenyekbol. Ha mar kozonyt vagy u dort erzel a masik irant es meg csak nem is fizet, mi abban a plane? Garancia nincs komoly kapcsolatban, csak annyit tehetsz, hogy nem mondasz igent, aki kitart, eselye, hogy nemcsak szexet akar.

Tarskereso app. Bar elismetlem, en csak szexet keresek, arra valoban megvaltas volt, hogy van felhozatal.

2020. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!