Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan nő, aki korábban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki korábban már megnagyobbítatta a melleit?

Figyelt kérdés

Amennyiben igen,mesélne a tapasztalatairól? Miért csináltatta meg a melleit, hol és mennyibe került? Milyen lett az élete utána?


Végre elhatároztam magam, hogy én is megcsináltatom a melleim, mert teljes mértékben elégedetlen vagyok a melleimmel. 45 kilós nőként mekkora implanktátumot helyezhetnek be izom alá?


Válaszaitok előre köszönöm.


28/nő



2020. jan. 11. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi a keret. Ha profit szeretnék, akkor a BPI

, vagy pécsi, szegedi kisebb klinikák kb harmad ennyiért megcsinálják.


[link] (árak; összehasonlitas; forum) masodik i betut torolni kell ali kbol


Azt hogy mekkora legyen, gyakorlatilag te döntöd el egy határon belül. Az életed az első két hétben fájdalmas, egy teli tejesdobozt sem ajánlott megemelni, utána az éves kontrollon kívül semmi dolgod.

2020. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rossz kategória.

Szépségápolás alatt van plasztikai műtétes kateg.

Egyébként facebookon és hoxán vannak nagyon jó plasztikás csoportok.


Az, hogy mekkora implantátumot kaphatsz nem annyira attól függ, hogy hány kiló vagy, hanem, hogy milyen széles a hátad, mennyit bír el.


Mostanság átlag 1-2 millió körül vannak a műtétek, nem mindegy az se, hogy kell-e pl. felvarrás. Nekem sajna nem volt mellműtétem, én szeretnék, de nem tudom, hogy lesz-e. :D mindenesetre érdekel a téma, és nagyon körüljártam már, ezért a fentebbi oldalakat javaslom.

2020. jan. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!