Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen perverz vágyait...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen perverz vágyaitok vannak, amit első randin még nem mernétek elmondani?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tartom perverznek magam emiatt: lefogás, durvább szex, szerepjátékok (pl. betörős, megerőszakolós, qrvás), bilincs, fenékpaskolás (nem túl durván és csak tenyérrel), szájdugás (mélytorok nélkül, mert az nem megy, de kis öklendezés jöhet). Ilyesmi. Első pár alkalommal még nem hozom fel ezeket, csak ha a normál szex jól működik. Most van partnerem ezekhez szerencsére.
2020. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

első randin szerintem semmilyen ilyen vágyamat nem említeném, inkább csak ha már szexeltünk. fojtogatás, pofozás, hogy köpjön a számba, kötözzön ki, hadd legyek a kis "k*rvája":)

23L

2020. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
BDSM. Szerintem már járás után mondanám el, nem randikon.
2020. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Első randin semmilyen perverz dologról nem beszélek.
2020. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Én szex közben szoktam mondani, hogy mit szeretek. Pl. lepisiljen, a wc-be nyomja a fejem és húzza le, stb
2020. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem azért nem mondom mert nem merem. Ha nem nem illik
2020. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Szép is lenne, ha első randin kipakolnám elé a vibri gyűjteményemet :D


Mindent a maga idejében. Tudod van ez a szó: udvarlás.

2020. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!