Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a külső javítása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a külső javítása tényleg megoldás arra, hogy egy nő valóban vonzódjon hozzám?

Figyelt kérdés
Az utcán vagy rendezvényeken sétálgatva látok párokat, nálam idősebbeket is, akik között érezni, hogy jó kapcsolat van. Szinte érezni a vonzalmat és szenvedélyt is, ami köztük van. Ezzel szemben, bár nekem általában nincs is barátnőm, de amikor van is, még egy rövid kapcsolatban is azt érzem, hogy csak azért áll épp mellettem a nő, mert nincs jobb. Aztán persze tovább is áll. Jó, persze egy kövér és kopaszodó 30-as férfi átlagos fizetéssel mit várhat. A fentiek közül viszont a testalkaton a legkönnyebb változtatni.
2020. jan. 12. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nem csak a külső vonzerő miatt, hanem mert határozottabb és sikeresebb leszel és a nők ehhez úgy vonzódnak, mint a mágnes. És nem, nem a pénz miatt elsősorban, hanem mert jó érzés egy határozott férfi mellett lenni. Aki megigazítja a sapkádat és felhúzza a kabátodon a cipzárt, mielőtt kilépsz a hidegbe, akkor is ha 30 vagy 40 éves az a nő, imádunk kislány lenni egy erős férfi mellett. És akkor majdnem mindegy, mennyi a haja.
2020. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogyj le. Az segít
2020. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy megoldás!
2020. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van az a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart.
2020. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!