Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati krízisre valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati krízisre valóban jó megoldás a párterápia?

Figyelt kérdés

Férjemmel közel két évtizedes együttélés során mélypontra jutottunk. Volt már ilyen időszak többször is, sikeresen tuljutottunk, de úgy érzem, ezen a mélyponton megrekedtunk joideje.


Szeretném, ha megoldanank, férjem is így van ezzel, tehát fél siker, de valahogy nem jutunk előre.


Érdekelne, kinek milyen tapasztalata van a párterápiaval vagy párkapcsolati mediacioval kapcsolatban? Akár más módszer is erdekel...


Köszönöm :)



2019. jún. 13. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Mivel mind2-en szeretnétek nyitni és megoldani a dolgot , így szerintem 70% siker elkönyvelhető.
2019. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Ez a párterápia dolog nevetséges. 20 évnyi sikertelen együttélés után nincs az a pszichológus aki a varázspálcával megoldja azonnal.

Amit együtt -normális kommunikácóval- nem sikerült megoldani, azt egy "mediátor" sem fogja tudni.

Most komolyan.. 20 év után MI VÁLTOZNA!???

2019. jún. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Én sem hiszek abban, hogy azért, mert egy vadidegen azt mondja, hogy szeressétek egymást, béküljetek ki, stb., helyre fog állni a rend. A házasság amúgy is olyan, mint egy váza ha eltörik, van úgy, hogy össze tudod ragasztani, de az a váza már úgysem lesz olyan, mint újkorában volt. A ti vázátok pedig ha jól gondolom, eléggé ütött-kopott már...
2019. jún. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

2-3nak nem sok fogalma van róla, miről szól a párterápia.


Mi voltunk, és használt. Ha valóban mindketten akarjátok, akkor rendbe lehet hozni.

2019. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

4-es tényleg..? Szintén 20 év házasság után? Varázspálcával csinálta? Ahol apuci tinilányok után csorgatja a nyálát, anyuci meg bele van fásulva a kölykök nevelésébe, és az otthoni dolgokba....

Miközben ragaszkodnak egymáshoz konkrétan hánynak ha meglátják egymást.

Mesélj még...kérlek....

2019. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az elmúlt közel 20 évet nem gondoljuk sikertelen el, sőt. Igazából egyikünk sem szeretne válni, de szerintem mindketten elfáradtunk, és jó lenne túljutni ezen a holtponton. Egyelőre ezt ketten még nem tudtuk megoldani.

Kérdés számomra is, vajon, ha ketten nem lendülünk túl, egy harmadik ember, aki idegen számunkra, bár szakember, a tapasztalata által tud-e igazi segítséget nyújtani ebben...?

2019. jún. 14. 09:10
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Én megpróbálnám. Ismerek olyan párt, akik tudták, hogy el alkarnak válni és abban kértek segítséget, hogy normálisan tudják megoldani, anyázás nélkül. Tehát, van amikor a szakember is támogatja a válást, csak segít normális keretek között tartani.


A ti estetekben érdemes megpróbálni, de jót keressetek.

2019. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez is fontos kérdés, ha a külső segítség mellett dönt az ember, megfelelő személyt tud-e választani.
2019. jún. 14. 13:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lehet. Szüleim még az arab tavasz előtt elmentek Tunéziába szerintem sok minden megoldódott akkor. Tehát ha egy nyaralás segít akkor egy célzott terápia is fog. Ha mind2en akarják.
2019. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!