Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két lány munkatársam komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány munkatársam komolyan gondolja, hogy menjek el velük swinger klubba?

Figyelt kérdés
Van két nagyon jó fiatal csaj a munkahelyen.Mindig mondtam nekik,hogy menjünk el együtt bulizni.Erre ők azt mondták,hogy ilyen helyekre ők mint én nem szoktak járni csak swinger klubokba.Azóta mindig mondják,hogy menjek el velük.Nem tudom eldönteni,hogy csak viccelnek e vagy komolyan gondolják.Elég vagány lányok egyébként.A többi munkatársam azt mondja,hogy tényleg jár ez a két lány ilyen helyekre.A két lány állandóan mondja,hogy mikor megyek már el velük meg hogy már látni akarnak engem meztelen,ott úgyis levetkőzök.Szerintetek ezt most komolyan gondolják vagy csak ugratnak? 27/F

2020. jan. 12. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak úgy tudod meg ha megkérdezed tőlük:

Na lányok mikor is megyünk?

2020. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1. mondja. Ha meg tényleg elméssz és mégse lesz semmi az se gond. Ha lesz akkor meg hmmm... Én irigyelni foglak az tuti... :)
2020. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez úgy kamu, ahogy van!
2020. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én bedobnám nekik, h ok, menjünk. :)
2020. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, ne hagyd magad megvezetni.

Mondd meg nekik, hogy te még sose jártál ilyen helyen és tartasz tőle, előbb velük kettejükkel próbálnád ki 3-asban, vagy egyesével.


Szívesen.

2020. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt mondták az 1.kerületben járnak valahová.De ott nem találtam semmilyet.De ők azt mondták ez a klub nincs reklámozva és csak úgy juthatok be ha olyannsl megyek akit már ott ismernek.
2020. jan. 12. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 5. Válaszoló kmegmondta a tutit. Nem kell itt félni meg mentegetőzni. Mond nekik,hogy egyszerre vagy akár felváltva lennél velük. A reakciókból meg már letudod szűrni,hogy csak ugratnak e vagy sem
2020. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is először farkald meg kettőjüket, aztán majd kiderül, hogy akarnak-e veled swinger klubba menni!
2020. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tűnik hihetőnek. De ha az megnézném azt a két csajt.

35F

2020. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!