Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudtok érzelemmentesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtok érzelemmentesek maradni szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akik ilyen jellegű kapcsolatban vannak, nektek nincs egy kis minimális érzelmetek a másik iránt? Én szeretem, mint embert meg valamennyire kötődöm is! De hogy lehet teljes mértékben “kívülálló” lenni és megtartani az érzelmi ridegséget?
2020. jan. 13. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal szoktam szexkapcsolatban lenni, akit kedvelek, de nem vagyok szerelmes. Szóval nálam valamilyen szintű minimális érzelem azért van. Ha nem lenne, akkor olyan lenne az egész, mintha random dugnék bárkivel az utcán.

Amúgy sokan szimplán szétválasztják a szexet az érzelmektől és ennyi.

2020. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ha érzelmeket akarok, olyannal teszem, akivel nem csak kefélni akarok összejárni. Nem vagyunk egyformák, sokak tudnak csak dugni. Ha neked nem megy, ne erőltesd.
2020. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ésszel kell csinálni, ha érzed magadon, hogy túl ragaszkodsz, vagy féltékeny vagy stb., le kell tudd állítani. Hosszú távon vannak érzelmek, ha nem egy éjszakás kapcsolatról van szó nem tudod kizárni.
2020. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
A férfiak általában olyannal kezdenek szexkapcsolatot, akivel nem akarnak összejönni. A nők pedig olyannal, aki nem akar velük összejönni. Kivétel persze akad.
2020. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nőként szinte lehetetlen. Jön a féltékenykedés, többet szeretnél vele lenni, rosszul esik, ha esetleg lemondja a talalkozót. Én most léptem ki belőle, mert kezdtem rámenni.
2020. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze szexkapcsolatra olyan emberrel, akibe bármikor beleszerethetnék (nő vagyok). A szex és az érzelmek két teljesen külön dolog, aszerint is kezelem, az érzelmeimet pedig felnőtt, önismerettel rendelkező tudatos emberként képes vagyok kezelni és bizonyos mértékben irányítani is. Nagyon sok kell ahhoz, hogy valakihez elkezdjek kötődni, a szex és némi intimitás ehhez édeskevés.
2020. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem siman megy nem is beszelgetwk vele jon sex es megy is
2020. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!