Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet udvariasan megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet udvariasan megkérdezni valakitől, hogy benne lenne-e szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Általános esetben. Hogy ne sértsem meg vagy ne nézzen hülyének.
2020. jan. 2. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy neki szimpatikus sehogy se kérdezd meg, égés lesz.
2020. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Dugunk? Így
2020. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Megsérteni nem lehet, csak megsértődni.

Mondhatnál nekem akármit, akkor sem sértődnék meg. Miért? Mert így döntöttem.

Az, hogy mondd neked valaki valamit, és ez neked rosszul esik, az a te döntésed, nem pedig a másik a hibás.

2020. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban udvarias akarsz lenni, ezt a kérdést semmilyen formában nem tudod feltenni. Az udvariasságnak ugyanis elengedhetetlen része a tapintat, márpedig ez a kérdés még burkolt formában is zavarbaejtő lehet a másik félnek, ha félreérthetetlen. Az udvariasság megtartása mellett legfeljebb csak nagyon finom célzásokat lehet tenni, de akkor viszont sajnos az illető jó eséllyel vagy egyáltalán nem fogja venni az adást, vagy csak jópofáskodásnak veszi.
2020. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarok komolykapcsolatot, de szívesen megismernélek!
2020. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép cipők. Dugunk?
2020. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6-oséra én igent mondanék :D
2020. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Szexkapcsolat nem úgy működik, hogy valakivel közlöd szexkapcsolatban akarsz lenni vele. Annak alakulnia kell magától. Nekem 2x volt szexkapcsolatom életem során. Egyik esetben netről megismert lánnyal komoly célzattal ismerkedtünk, de akkor én még szűz voltam. 6 évvel volt idősebb tőlem a lány. 1. randin szexeltünk (nem előre eltervezetten, hanem úgy alakult). Végül csak szexelgetni jártunk össze utána egy darabig, mert azt mondta komolyat nem akarna velem, mert attól fél, hogy rákapok annyira a dologra, hogy ő nem lesz elég nekem és megcsalom.


A másik lányt meg már régebbről ismertem. De csak haverilag. Aztán facebookon chatszexbe torkollt egy beszélgetésünk és utána megkérdezte szexelnék-e vele. De tudta, hogy nem akarok tőle semmi komolyat, így tényleg csak szexről szólt a dolog.

2020. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos vagy. A ruhád színe pont passzolna a szőnyegeméhez.
2020. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne egy randi után vagy azután, hogy komolyabb dolog céljából kezdtetek el dumálni. Azután ezt akárhogy kérdezed, lealacsonyító és sértő. Amúgy meg nem.
2020. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!